Ze Středočechů se závěr povedl nejlépe národním házenkářům Řevnic. Ti měli výhodu domácího prostředí a v obou případech tuto výhodu využili.

Nejdříve si doma poradili se Zálužím, když po nerozhodném poločase zpevnili obranu a sami zlepšili koncovku před soupeřem, což jim zajistilo šestibrankové vítězství. Obdobně vypadalo i druhé utkání, tentokrát s vedoucími Nezvěsticemi. Přesto si Řevnice v prvním poločase vypracovaly těsné dvoubrankové vedení. Ovšem ve druhém poločase dokázaly Řevnice lídra soutěže pořádně ztrapnit, když mu nastřílely dalších 13 branek, zatímco sami jich inkasovaly jen šest.

Příjemným překvapením soutěže se letos stal Sokol Podlázky, který měl stejné soupeře jako Řevnice. Nejdříve sice po dobrém výkonu podlehly Nezvěsticím rozdílem čtyř branek, ale v poslední zápase sezony deklasovaly Záluží a vybojovaly si konečné sedmé místo. Přitom atakovaly šanci skončit dokonce čtvrté.

V soutěži se neztratil ani Bakov n. J., který nakonec musí II. ligu opustit. Bakovští během soutěže dopláceli především na lepší sehranost a v některých případech zejména ny fyzičku. Jinak si těžko vysvětlit, že hned v několika zápasech Bakov vyhrál první poločas, ale ve druhém poločase vždy propadl a o možnost bodovat přišel. V Bakově jsou ale bojovníci, a určitě se příští rok znovu objeví ve II. lize, jak se jim to stalo už několikrát.

21. kolo: Sokol Podlázky – Nezvěstice 22:26 (9:13) NH Řevnice – Záluží 18:12 (8:8), Všenice – Sokol Bakov n. J. 18:15 (8:9), Stupno – Raspenava 20:19 (10:10), Tymákov – Žatec 33:25 (14:11), Ejpovice – Most 14:13 (6:5).

22. kolo: NH Řevnice – Nezvěstice 25:16 (12:10), Sokol Podlázky – Záluží 24:17 (12:9), Stupno – Sokol Bakov n. J. 19:21 (10:12), Všenice – Raspenava 22:16 (12:10), Ejpovice – Žatec 17:12 (9:7), Tymákov – Most 22:17 (13:7).

1. Nezvěstice 22 17 1  4  454:382  35
2. Tymákov 22 15 2  6  413:366  30
3. Žatec 22 14 2  6  439:395  30
4. Řevnice 22 13 1  8  406:381  27
5. Most 22 12 1  9  387:382  25
6. Podlázky 22 10 4  8  414:396  24
7. Záluží 22 11 0 11  398:421  20
8. Všenice 22  8 4 10  375:377  20