Lídr přivezl z do té doby nedobyté palubovky nejtěsnější výhru. Předcházel jí obrat dvoubrankové ztráty ve druhém poločase. Vítěznou trefu vstřelil dvě minut před koncem. Z vedoucí trojky nebodovala pouze Slatina, kterou třemi góly v rozmezí tří minut po změně stran paralyzoval Kolín. Hattrickem se na druhé výhře svého celku v ročníku podílel kapitán Slezák.

V nečekaně jednoznačnou záležitost se proměnil zápas Hraslu s Legií. Slánští se přes hosty v tabulce přehnali deseti góly, aniž by sami inkasovali. Kanonáda přišla ve druhé části, Příbramským nepomohla ke skórování ani delší hra s brankářem v poli.

Ve spodní části tabulky konečně naplno zabral Brandýsek. Jeho prvním skalpem v sezoně se staly Třebenice. Rozhodující náskok domácí získali ještě do přestávky, kdy vedli už o čtyři góly. Odpoutání se v tabulce od soupeře nezkomplikovalo ani vyloučení brankáře Svobody pět minut před koncem. V samém závěru se červenal i jeden ze soupeřů.

V krajském přeboru v sedmém kole vybojovali první bod borci z Atmosu Bělá. Jako první je obdarovala Viva Příbram. Změny v pořadí se ale prakticky nekonaly. Vedoucí trio potvrdilo role favoritů.

Zaujaly tak především dva obraty. Příbramskému HFK nestačilo proti MCE Slaný k zisku tříbrankové vedení a na předposledním místě už nabírá ztrátu. Nováček z Rozdělova prohospodařil na palubovce Dobřichovic dokonce pětibrankové vedení. Zmar hostů, jenž k velkému obratu přispěli i vlastním gólem, podtrhla neproměněná dlouhá penalta v závěru, kterou ještě mohli zachránit alespoň bod.

Divize A

7. kolo: Rakovník – Benešov 12:3 (5:2, Polák 4, Vodrážka 3, Schwendt 2, Červený 2, Tvrz – Šindelář 2, Horký), Brandýsek – Třebenice 10:8 (7:3, Růžička 3, Houha 3, Tesař 2, Mladý, Stökl – Hurt 3, Rainer 2, Matějka 2, Henzl, ČK: Svoboda – Hurt), Hrasl Slaný – Legie Příbram 10:0 (2:0, Klusáček 3, Landvojtovič ml. 2, Hrdlička 2, Kuba, Peška, Procházka), Kolín – Slatina 11:7 (5:4, Slezák 3, Kovařík 2, Kotek 2, Šváb, Seifert, Pačes, Linhart – Jeřábek 2, T. Tenkl 2, Beneš 2, Ludvik, ČK: Ludvik – Sl.), Čechie Slaný – Teplice 3:14 (2:7, Stolár 2, Průcha – Černý 3, Beran 2, Žák 2, Pour 2, Potměšil, Kodeš, Kunzl, Kulhánek, Baran), Turnov – Mělník B 5:6 (4:2, Hurt 2, Randák 2, Šteffan – Vokoun ml. 2, Veselý, Rolenc, Dvorný, Prejsa).

Krajský přebor

7. kolo: Dobřichovice – Rozdělov 6:5 (2:5, Hnilička 3, Plzák 2, vlastní – Balík 3, Nachtigal, Jaroš), Foboz Slaný – Joga M. Boleslav 4:3 (0:2, Fedrhanc 2, Sajdl, Novák – Beran, Novák, Šimáček), HFK Příbram – MCE Slaný 7:8 (4:1, Mezera 3, Kříž 2, Šutek, Kuba – Volf 3, Novotný 2, Pospíšil, Nykl, Matoušek), Kročehlavy – Kralupy n. V. 2:7 (1:3, Kochlefl, Vysloužil – Vymětalík 3, L. Moravec 2, L. Koláček, T. Koláček), Bělá p. B. – Viva Příbram 6:6 (4:4, Tošovský 2, Jakubec 2, M. Kvajsar, T. Kvajsar – Sklenář 2, Zykán 2, Šubert, Branžovský), Akademie Kladno – Třebusice 8:10 (0:6, Rác 3, Maroušek 2, Holub, Krpata, Havlíček – Hink 3, M. Šerák 2, R. Šerák 2, Měkota, Čížek, Šulc).

1. Kralupy n. V. 7 6 0 1 48:23 18
2. MCE Slaný 7 5 2 0 5­7:27 17
3. Třebusice 7 5 1 1 5­6:43 16
4. Joga M. Boleslav 7 4 1 2 ­46:38 13
5. Viva Příbram 7 3 2 2­ 45:40 11
6. Akademie Kladno 7 3 0 4 4­4:41  9
7. Kročehlavy 7 3 0 4 4­2:44  9
8. Foboz Slaný 7 3 0 4 3­4:41  9