Odvetnou část zahájili Satani skvěle. Už po patnácti vteřinách otevřel skóre po secvičené akci Vašák a v 15. minutě to bylo zásluhou Kaválka a Šnídla už 3:0. "Naše vedení ale mohlo být ještě výraznější," podotkl trenér domácího celku Jiří Veselý.

Až třetí obdržený gól Severočechy probudil. Do přestávky po zásluze snížili a v druhém poločase byli lepším družstvem. Dokázali však pouze korigovat na konečný nejtěsnější rozdíl. "Opravdu nás dostali pod tlak, v důležitých momentech nás podržel brankář Tetour," uvedl Veselý podle nějž se prokázala zkušenost při bránění jablonecké power play.

Po novém roce čeká Satany zápas sezony. Pojedou do Budějovic, kde se bude hrát se v neděli 13. ledna. "Tohle utkání hodně napoví o ambicích obou soupeřů," mínil Veselý a poděkoval svému týmu za vydařený kalendářní rok 2018, v kterém odehrál 23 mistrovských utkání, přičemž devatenáct jich vyhrál, dvakrát remizoval a připsal si i stejný počet porážek. (ka)

Vánoční dresy Rytířů Kladno budou vydraženy, výtěžek poputuje hřebečskému Komunitnímu centru Vítej.
Zlou sérii zkusí Rytíři zlomit v červeném
Hřebeč - Lidice 3:2, před odpoledním derby Slaný - Lhota kuli pikle šéfové klubů - Ivan Horák (slánský rodák) a Zdeněk Hořejší.