Sport

včera 20:20

Fotbalová škatulata nekončí

Kladensko - Nový ročník fotbalových soutěží stále hledá svoji tvář. Ve středu došlo k dalším změnám.

včera 09:00

U kanálu neměl Řenč konkurenci

Slaný – Slánský triatlonista Tomáš Řenč získal další vavřín. Suverénně vyhrál Interval race Račice v polovičním ironmenu, když druhému v cíli, české triatlonové legendě Petru Vabrouškovi, nadělil šest minut! „Ještě mě nikdy neporazil, respekt ale ve mně vzbuzuje pořád," řekl Řenč a připomněl, že jeho sok se specializuje na podstatně náročnějšího klasického ironmana.

včera 08:41

Frolík vzpomíná na Nagano: Olympiáda nás mrzí všechny

Kladno /FOTOGALERIE/– Kdysi byl přejmenován na Baby Jágra, startoval na sedmi světových šampionátech mládežnických kategorií. V dospělé kategorii má Michael Frolík mnohem méně zkušeností, i když dva bronzy z MS přece jen získal. Hlavně se ale prosadil a dál prosazuje v nejlepší lize světa - NHL.

včera 06:45

Fight arena se neztratila. Naopak

Slaný - Po sezoně si mohli závodníci Fight arena Slaný mnout spokojeně ruce.

27.6.2017

Chalušovi se plní sny. Jede na Evropu a je v dědově Slavii

Braškov (Kladensko) - Zajímavý kolotoč se povedlo v úterý dokončit talentovanému fotbalistovi Matěji Chalušovi. Odchovanec Sparty a opora národního týmu do 19 let, který se na Kladensku chystá na mistrovství Evropy v Gruzii, podepsal smlouvu s největším letenským rivalem - Slavií. V té kdysi hrával jeho děda a fandí jí pomalu celá rodina.

27.6.2017

Mikulov – Byť je pravé poledne, na fotbalovém hřišti pod mikulovským zámkem září jedna hvězda vedle druhé. Na jedné straně hokejisté z NHL v nadačním týmu kapitána české reprezentace Jakuba Voráčka, na druhé Real Top Praha složený zejména z hereckých osobností. Jako první ze čtyř účastníků vykopávají fotbalový turnaj Hokejky pro Kluka Puka, který pořádá právě Voráček.

27.6.2017

Okresní soutěže přehledně od středy. I s infografikou

Střední Čechy - Od středy 28. do pátku 30. června nabídnou všechna středočeská vydání Deníku zajímavé rozbory okresních fotbalových soutěží.

27.6.2017

Braškov - Ve středu zakončí česká fotbalová devatenáctka krátké soustředění na pažitu Sokola Braškov na Kladensku a ve čtvrtek odletí z Vídně do hlavního města Gruzie Tbilisi, kde ji čekají minimálně tři utkání mistrovství Evropy.

27.6.2017

Velvary vyzvou Budějky!

Kladensko - Atraktivního soupeře dostali v 1. kole národního poháru fotbalisté Velvar. V neděli 23. července k nim přijedou druholigové České Budějovice!

27.6.2017

Zbuzany zbrojí na divizi. Ve hře jsou i další hvězdy

Zbuzany /ROZHOVOR/ – Šírl, Lička, Kincl, Čontofalský. Ti všichni už za Zbuzany kopou, další bývalí prvoligoví fotbalisté by do kádru trenéra Urbana mohli zamířit v nejbližší době. Hvězdný tým nakonec splnil svůj cíl a proklouzl ze třetí příčky krajského přeboru do divize. Jarní výkony na hřištích soupeřů, kde se týmu přestalo dařit, jsou ale varovným signálem. Chystané posílení na novou soutěž potvrdil v rozhovoru pro středočeský Deník i prezident klubu Josef Huňáček, konkrétní jména ale zatím neprozradil.

26.6.2017

Rytíře povedou Hořava s Paterou, posílí je Kopřiva

Kladno – Kladenští hokejoví trenéři, to byla dosud tak trochu paní Columbová. Nikdo je ve funkcích oficiálně nepotvrdil, přesto všichni věděli, že Rytíře připravuje na novou sezonu Miloslav Hořava a Pavel Patera. Od pondělka je jasno, vedení klubu ústy Jaromíra Jágra st. potvrdilo právě tuhle dvojici oficiálně. A přidalo jméno nejčerstvější posily – brankáře Miroslava Kopřivy.

26.6.2017

Sezona odstartuje Mol cupem, účastníci předkola už znají los

Střední Čechy – Dvanáctka divizních mužstev ze Středočeského kraje rozehraje o třetím víkendu v červenci nový ročník fotbalového Mol cupu. Na programu bude předkolo druhé nejvýznamnější tuzemské soutěže. Jeho vylosování v pondělí zveřejnila fotbalová asociace. O týden později se v rámci úvodního kola přidají už i účastníci třetí a druhé nejvyšší soutěže na čele s Vlašimí a Příbramí.

26.6.2017

V Hostouni fotbal bavil

Kladensko - Oslavy 90 let trvání fotbalu v Hostouni a110 let od založení zdejší tělovýchovné jednoty Sokol se náramně vydařily.

26.6.2017

Do kraje se podívá i rezerva Slaného, postupuje i Libušín

Kladno - Ač v posledním kole okresního přeboru prohrála rezerva Slaného šlágr sezony s Hostouní B (0:2), zahraje si na podzim, stejně jako její přemožitel, I. B třídu. Naopak Libušín právě z I. B třídy dodatečně postupuje do I. A třídy.

26.6.2017

Mladí basketbalisté jen za Nymburkem. Udělali obrovský pokrok

Kladno /FOTOGALERIE/ - V uplynulé sezoně se basketbalisté BK Kladno kategorie U13 (ročník 2004 a mladší) prvně účastnili středočeské regionální soutěže. Přestože byli v této oblastní soutěži nováčky, umístili se na krásném druhém místě za klubem BA Nymburk.

25.6.2017

Pohár putoval do Velvar

Neuměřice - Dvaatřicátý ročník Memoriálu Antonína Beznosky, jenž byl hrán také jako turnaj o pohár starosty obce se hrál v Neuměřicích. Klání mladších žáků se stalo kořistí nadějí Slovanu Velvary, které vyhrály čtyři z pěti utkání, přičemž o jejich prvním místě rozhodl penaltový souboj s druhou Lhotou.

25.6.2017

Další obrat. Rakovnický SK si už definitivně zakope divizi

Praha - Losovací aktiv Řídící komise FAČR pro Čechy v sobotu uzavřel uplynulý ročník fotbalových soutěží. Poháry byly předány, týmy se dozvěděly nasazení do nového ročníku.

25.6.2017

Suchopárek přiveze U19 do Braškova

Kladno – Fotbaloví fanoušci nejen z Kladenska budou mít od pondělí ideální příležitost vidět na vlastní oči závěrečnou fázi přípravy české fotbalové devatenáctky, kterou čeká mistrovství Evropy v Gruzii.

24.6.2017

Do přeboru zamíříly i Novo a Pozdeň

Kladensko - Okresní přebor bude mít v nové sezoně čtyři nováčky. Vedle vítězů III. tříd Vinařic a Velvar B, si postup vybojovaly v baráži i týmy kladenského Nova a Pozdně. Novo po porážce 1:2 rozdrtilo v odvetě Kamenné Žehrovice 6:0 a Pozdeňští zvítězili nad Hrdlívem 2:1, což jim po plichtě 3:3 stačilo. Ve III. třídě se udržely Dřetovice, jež remizovaly na Stochově 1:1 (první zápas 5:1).

24.6.2017

Bez gumy neumí zázraky ani Hošek

Kladno – Na páté místo průběžného pořadí královské kubatury Super buggy klesl kladenský autokrosař Jaroslav Hošek. Třetí místo opustil po závodech na jeho oblíbené trati v Přerově, kde skončil až devátý.

23.6.2017

Co nového přinesl volný přestupní termín?

Kladensko – Středeční půlnocí skončil termín, ve kterém mohou fotbalisté přestupovat za tabulkové odstupné bez souhlasu klubu, v němž působí. Nabízíme přehled, jak se volný přestupní termín promítl do kádrů celků z Kladenska od divize po IV. třídu.

23.6.2017

Do divize míří také Zbuzany, Rakovník se těšil marně

Střední Čechy – Nakonec se dočkali. Fotbalové Zbuzany slaví čtvrtý postup v řadě. Mimo pořadí se ze třetí příčky krajského přeboru vyhouply do divize.

23.6.2017

Stane se Unhošť tenisovou Mekkou?

Kladno – Slavná floridská tenisová akademie Nicka Bollettieriho už vychovala mnoho hráčů světového formátu.

23.6.2017

Hejkal zažil, co znamená fenomén Sparta

Kladno – Téměř tři sezony působil v roli asistenta fotbalové pražské Sparty bývalý hráč druholigových celků Kladna, Brandýsu nad Labem a Xaverova Stanislav Hejkal. S koučem Zdeňkem Ščasným zamířil na Letnou jen na výpomoc a nakonec zde působil mnohem déle, než by si kdy sám připustil. Angažmá trenéra, jenž coby asistent Miroslava Koubka pomohl Kladnu do nejvyšší soutěže, ukončil až nástup italského kouče Stramaccioniho.

23.6.2017

Výročí oslaví Zlonice s Arabelou

Zlonice – Úctyhodných 110 let trvání oslaví v sobotu fotbal ve Zlonicích. Vrcholem celodenního veselí bude utkání místní staré gardy proti výběru herců, zpěváků a českých fotbalových internacionálů hrající pod hlavičkou Arabela team.

23.6.2017

Kladenskou přípravku zastavilo v obří konkurenci teprve finále

Kladno - Poslední velký turnaj na konci sezony odehrála přípravka SK Kladno odehráli v České Skalici. A přestože se musela v kouzelném prostředí rodiště Boženy Němcové potýkat s malým prostorem hřiště, ukázala vysokou kvalitu a skončila na druhém místě. To vše v konkurenci osmadvaceti týmů!

23.6.2017

Všechno na Slepičku! Na střelecké krále dřely celé jedenáctky

Střední Čechy – Jejich přítomnost v týmu okamžitě nezaručí první místo, jak potvrzují i tabulky nedávno skončeného ročníku krajských fotbalových soutěží. Přesto by je chtěla mít v týmu většina trenérů. Střelci, kteří udrželi svou bilanci nad jeden vstřelený gól na utkání, běhalo po středočeských trávnících několik.

23.6.2017

Konec kariéry? Hokejista Tlustý je blízko, zápěstí ho bolí dál

Knovíz  /FOTOGALERIE/ – Je mu teprve 29 let, má za sebou devět sezon v NHL, kde v nejlepší nastřílel 23 gólů, a to byl ročník zkrácený. Přesto se Jiří Tlustý ocitl na prahu těžkého rozhodnutí, pokračování jeho kariéry je vážně ohroženo. Na vině jsou přetrvávající bolesti v už operovaném zápěstí.

22.6.2017

Remízu trefil Petr Štěpánek

Hrdlív - Fotbalisté Pozdně smazali v Hrdlívu v utkání baráže o okresní přebor dvougólové manko (2:2), aby dvě minuty před koncem vyrovnali na konečných 3:3.

22.6.2017

Góly padaly jen ze standardek

Kladensko - Fotbalisté kladenského Nova vyhráli v Žehrovicích první poločas barážového utkání o okresní přebor 1:0. Branku vstřelili v jeho závěru z pokutového kopu, přičemž byl vyloučený domácí Širůček.