VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kvality služeb křivoklátského „Íčka“ jsou prý nadprůměrné

Křivoklát – Výborná zpráva přišla z Křivoklátu. Jiřina Prošková, ředitelka Informačního a vzdělávacího střediska Budy, Křivoklátsko o.p.s. konstatovala: „Agenturou CzechTourism a profesní organizací Asociace turistických informačních center Česká republika bylo provedeno pomocí metody Mystery shopping hodnocení kvality služeb našeho centra. A výsledek je pro nás velice příznivý. Bylo totiž zhodnoceno jako stoprocentní a nadprůměrné, a to v rámci regionu i republiky."

12.2.2013
SDÍLEJ:

Výstava v KřivoklátěFoto: Jana Elznicová

V potaz byla brána celá řada kritérií. „Od toho, jak je naše středisko snadné najít, jak je upravené, vybavené materiály, nakolik láká ke vstupu a další," popsala Jiřina Prošková s tím, že křivoklátské „Íčko" bylo hodnoceno z pohledu běžného zákazníka, který se přišel dovnitř informovat.

Přihlíží se tedy rovněž k přístupu pracovníka tohoto střediska. „Hodnotí se jeho zájem o klienty, čas, který jim věnuje, aktivitu v komunikaci, přesvědčivost návrhů a to, nakolik působí dojmem odborníka, znalce na region. Hodnotí se i zdvořilost při příchodu a odchodu, oční kontakt a další poměrně náročná kritéria," doplnila Jiřina Prošková.

Pokud tedy nejsou k těmto kritériím žádné poznámky, znamená to, že pracovník v nich byl bezchybný.
Každé turistické informační centrum (dále TIC) bylo celkově ohodnoceno takzvaným Indexem, ten nabývá hodnoty od 0%-100% a vyjadřuje kvalitu obsluhy TIC (čím vyšší hodnocení, tím lepší).

Do celkového hodnocení vstupuje několik parametrů: značení TIC, upravenost exteriéru, vybavení interiéru, jaký má zákazník první dojem z návštěvy, výkon pracovníka centra a celkový subjektivní dojem klienta z návštěvy informačního centra. „Děkuji vedení Správy Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko za spolupráci, lektorům za zajímavé přednášky a exkurze. Dík patří i slečně Jiřině Proškové, která po celý rok nezištně vytvářela programy pro kurzy, otázky na soutěže nejen pro školy a zajišťovala posezónní úklid," poděkovala Jiřina Prošková.

Šestadvacetiletá průvodkyně Jiřina Prošková vysvětlila: „Pracujeme tady s mamkou. Děláme vzdělávací pořady pro děti. Jezdíme po školách a třídy ze základních i středních škol jezdí i sem k nám. Mnoho z nich je stálých, kterým se u nás líbí, a tak se rády vracejí. Vymýšlíme pro ně stále nové a nové úkoly. Jsou třeba i celý týden na pobytu."

Rok 2013
V současné je v křivoklátském informačním centru naistalována ornitologická výstava „S Fénixem nejen za ptáky". Tu zde můžete vidět až do 31. května.

Kromě výstavy fotografií Luboše Abraháma a Jaroslava Hrušky „Křivoklátsko – viděno dvěma" (od 1. 6 -31. 8) uvidíte barevné fotografie stromů „Pojďte s námi do pohádky" Jitky Procházkové z Rakovníka. „Pochopitelně nebudou chybět veřejností velmi žádané akce jako jsou Den Země, Evropský den parků, Den stromů a jiné," doplnila Jiřina Prošková s tím, že se těší na shledanou i na dalších exkurzích a přednáškách v Informačním a vzdělávacím středisku Budy, Křivoklátsko obecně prospěšná společnost.

Autor: Jana Elznicová

12.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Daniel Kružík se vrátil do Kladna.

Kružík byl rok pryč. Vandr ale považuje za užitečný

Práce na rekonstrukci pergol v Kladně zdárně pokračují

Kladno /FOTOGALERIE/ - Práce na rekonstrukci pergol na třídě Československé armády, které vyjdou zhruba na 25 milionů korun, město zahájilo už na jaře. Po jejich ukončení by se měla podloubí a přilehlé okolí zásadně změnit. Ještě na počátku léta si místní stěžovali, že se dělníci prý moc nepředřou, nicméně, v současnosti to vypadá, že už skutečně více přiložili ruku k dílu. Ať už to na první pohled vypadá pro laika jakkoli, podle mluvčí kladenského magistrátu Lenky Růžkové, by měla být ulice hotová dokonce dříve, než stanovuje prosincový termín. 

Krimimix: Rozbitá výloha, vykradené auto i opilá cyklistka

Kladensko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z regionu.  

Trenér kladenské U19 Brabec má ze sezony obavy

Kladno - Už v pátek vstoupí do nového ročníku fotbalové České ligy U19 dorost Kladna. V premiéře přivítá v 10.15 hodin rezervu pražské Slavie.

Bezohledný řidič ohrožoval lidi, policie proto žádá o spolupráci

Kladno – Kladenští policisté žádají občany o spolupráci. Hledají poškozené lidi, které dvavatřicetiletý muž ohrozil svou nebezpečnou a riskantní jízdou v ulicích Kladna. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení