VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

18.4.2018

Vyšetřování tragédie příměstského autobusu čeká na posudky

Střední Čechy – Ještě daleko jsou policisté k tomu, aby ukázali prstem na viníka tragického střetu osobního auta s autobusem příměstské linky číslo 316 u Horoměřic nedaleko Prahy, který si 12. ledna vyžádal tři životy.

18.4.2018

Horor ve Vrbčanech. Pravděpodobný agresor zabíjel sekerou a poté se oběsil

Vrbčany – Podle neoficiálního zdroje, který si nepřeje být zveřejněný, došlo v této obci dnes v dopoledních hodinách k rodinnému dramatu, které mělo tragické vyústění. Podle prvotních a dosud neověřených informací zřejmě partner zaútočil na osobu sekerou a následně se oběsil.

17.4.2018

Tragická havárie u Jesenice: hasiči vyprošťovali dodávku i tělo řidiče

Jesenice – Žádnou šanci přežít neměl v úterý po půl osmé ranní řidič dodávky, která na Pražském okruhu u Jesenice narazila do zadní části kamionu. Přední část menšího vozu se doslova vklínila pod návěs gigantu. Místo nehody policisté uzavřeli a ve směru jízdy od brněnské dálnice k letišti odkláněli provoz na „starou benešovskou – tedy přes Jesenici. V ranní dopravní špičce i následně během dopoledne se to neobešlo bez kolon.

17.4.2018

U Lochovic se srazil vlak s autem, řidič vozidla zemřel

Lochovice – Na železničním přejezdu u Lochovic se v úterý odehrála další tragická dopravní nehoda. Osobní vlak se zde srazil s osobním vozidlem. Devětapadesátiletý řidič, kterého z auta museli vyprošťovat hasiči, krátce po vyproštění zemřel. Letos je to již druhá smrtelná dopravní nehoda, která se na tomto nechráněném železničním přejezdu odehrála a třetí za uplynulý rok.

17.4.2018

Řidiče, kteří měli upito, odhalili policisté krátce po sobě

Střední Čechy – Hned dva případy, kdy řidiči usedli za volant pod vlivem alkoholu, řešili v neděli policisté z Úval na Praze-východ. Prvního zastavila hlídka v Purkyňově ulici už nad ránem; čtyři hodiny po půlnoci.

17.4.2018

V kladenském obchoďáku hrozil muž bombou

Kladensko – Policisté zadrželi v Kladně cizince, který v obchodním domě Central hrozil pracovnici informačního stánku bombou. Za to mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

16.4.2018

Zloděj sebral křovinořez, který zůstal bez dozoru

Střední Čechy – Kradl, přičemž ani poledne nedržel, zatím neznámý zloděj, který využil příležitost, jež se mu naskytla v obci Statenice na Praze-západ. Obohatil se o křovinořez v hodnotě 17 tisíc korun, který zůstal bez dozoru. Někdy v době mezi páteční 11. hodinou a 12.30 zloděj sebral stroj, který byl v ulici U Školy volně odložený v přívěsném vozíku za autem.

15.4.2018

Dopadené lékárnici hrozí až deset let vězení

Kladno - Kriminalisté pracující v úseku TOXI zadrželi a následně obvinili pětačtyřicetiletou lékárnici z Kladenska, která déle než dva roky kradla v práci léky, které následně prodávala svým zákazníkům, čím si přišla na pěkných pár set tisíc korun. Nyní spadla klec. Obviněné lékárnici hrozí trest odnětí svobody na dva roky až deset let.

14.4.2018

FOTO: Pět jednotek hasičů likvidovalo požár v Kladně

Kladno - Kladenští profesionální hasiči a dobrovolníci z Braškova, Hřebče, Pcher a Žiliny vyjížděli v pátek krátce před osmnáctou hodinou k ohlášenému požáru v Huťské ulici v Kladně. Hořelo zde v průmyslové části v objektu v prvním patře zhruba na padesáti metrech čtverečních.

13.4.2018

Batole si zabodlo do krku grilovací jehlu, letěl k němu vrtulník

Velký Osek - Výzvu od rodičů batolete, které si zabodlo do krku z vnější strany zprava grilovací jehlici, přijala ve čtvrtek 12. dubna před 18. hodinou středočeská záchranná služba. Na místo okamžitě vyjela sanita, auto s lékaři a přiletěla i letecká záchranná služba z Prahy.

12.4.2018

Policisté si posvítili na cizince, úspěšně!

Kladensko, Praha – západ - Cizinecká policie spolu se svými kolegy kynology uskutečnila bezpečnostní akci v jedné obci v okrese Praha - západ. Policisté se zaměřili na kontrolu pobytového režimu cizinců, dodržování povinností stanovených zákonem O pobytu cizinců na území České republiky, na odhalování nelegálního zaměstnávání a pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách a věcech a samozřejmě předcházení nelegální migrace.

12.4.2018

Chtěl uplatit policisty, a tak nabízel půl milionu i zahraniční dovolenou

Kladno – V minulých dnech zahájila vyšetřovatelka kriminální policie trestní stíhání sedmadvacetiletého muže z Kladna pro zločin podplácení, za což mu hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až šest let.

AKTUALIZOVÁNO
12.4.2018

Rychlík na Berounsku najel do stáda ovcí a desítky jich usmrtil

Beroun – /FOTOGALERIE/ Stádo ovcí ve čtvrtek dopoledne zastavilo expres ve směru z Prahy do Mnichova. K tragické události, při které zemřelo 42 zvířat a další zvířata byla zraněná, došlo mezi zastávkou Praskolesy a Stašovem. Ve vlaku bylo v době nehody 90 pasažérů. Nikdo z nich zraněn nebyl.

12.4.2018

Vykradený dům zloději doslova vystěhovali

Střední Čechy – Nezvaný host či spíše hosté se změnili ve stěhováky. Tak se vyvinula zlodějská návštěva oploceného a uzamčeného domu v obci Tehov na Praze-východ, kam neznámí pachatelé vnikli někdy v domě mezi 6. a 10. dubnem.

12.4.2018

Zloději se zalíbilo obnošené šatstvo. Kradl ve velkém

Střední Čechy – Ani cylindrická vložka dveřního zámku a dále pak dvojice mohutných kalených visacích zámků nezastavila zloděje, který si počínal, jako by si chtěl otevřít vlastní second hand. Nebo snad ošatit celý harém?

12.4.2018

Nářadí zloděj sebral elektrické i motorové. Za desítky tisíc

Střední Čechy – Zatím neznámý zloděj si odnesl i zámek z vrat – to ale jistě nebyl hlavní důvod vloupání do stodoly stojící na volně přístupném pozemku v obci Chýnice na Praze-západ. Dotyčný se zjevně vypravil pro kořist, která by se dala dobře prodat.

10.4.2018

Lhářka může jít za mříže až na tři roky

Kladensko – Vyšetřovatelka služby kriminální policie zahájila trestní stíhání dvaadvacetileté ženy z Kladenska pro křivé obvinění a křivou výpověď, za což jí hrozí trest odnětí až na tři roky.

10.4.2018

Chlapec se zřítil ze Slánské hory, pád přežil

Slaný - V úterý krátce po šestnácté hodině se vznášel nad Slaným záchranářský vrtulník. Letěl na pomoc chlapci, který se zřítil ze Slánské hory.

10.4.2018

Krimimix: Policisté měli pořádně rušno

Kladensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

10.4.2018

Stehlíka z Poldi soud viny zcela nezprostil

Střední Čechy – Nešlo o trest, ale jen o čest. To bylo zřejmé již před úterním jednáním odvolacího senátu Vrchního soudu v Praze, jehož členy přišel v úterý přesvědčovat o své pravdě někdejší šéf kladenské Poldovky Vladimír Stehlík (74). Neúspěšně.

10.4.2018

Řidič si nevšiml odstaveného náklaďáku, a tak o něj zdemoloval svůj vůz

Kladno – Ke středu osobního s nákladním vozidlem došlo v pondělí v 8.15 hodin v kladenské Seifertově ulici.

9.4.2018

Drahý telefon si zřejmě nechal neznámý nálezce

Střední Čechy – Internetové vyhledávače sice aktuálně nabízejí nižší cenu, policisté z územního odboru pro Prahu-venkov: Západ nicméně pracují s výší škody vyčíslenou na 23 tisíc korun. Takovou újmu měl utrpět 56letý muž, který přišel o mobilní telefon. Policii nahlásil, že přístroj Samsung Galaxy S8+ ztratil v neděli tři hodiny po půlnoci.

AKTUALIZOVÁNO
9.4.2018

FOTO: Na dálnici u Buštěhradu zahynul motorkář, tvořila se dlouhá kolona

Kladensko – Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí odpoledne na dálnici D7 nedaleko Buštěhradu. Srazily se zde motocykl s osobním vozidlem Škoda SUV. Dvaasedmdesátiletý muž na motorce utrpěl vážná poranění. I přes veškeré oživovací pokusy se ho nepodařilo přivézt k životu a svým vážným zraněním na místě podlehl.

9.4.2018

U Maxovky hořel porost nedaleko lesa

Kladensko - Dubnové krásné slunečné počasí láká mnohé majitele zahrad a jiných travních a lesních porostů k úklidu. Vypalování staré suché trávy se ale může pořádně vymstít, stejně jako odhozený nedopalek, či neopatrná hra dětí.

9.4.2018

Cizinec neodhadl výšku svého kamionu, ten se zasekl pod kladenskou benzínkou

Kladno – Kuriózní dopravní nehoda se stala v pondělí krátce před devátou hodinou v Americké ulici v Kladně. Řidič kamionu tam totiž se svým vozem vjel pod přístřešek čerpací stanice, kde se následně zasekl.

AKTUALIZOVÁNO
9.4.2018

Při střetu dodávky s autobusem u Vrbčan se zranili čtyři lidé

Vrbčany /FOTOGALERIE/ - Vážná dopravní přibrzdila v pondělí ranní dopravu na hlavním tahu z Kolína na Úvaly a dále do Prahy. Na silnici I/12 u obce Vrbčany se v půl sedmé střetly autobus a dodávka. Nehoda se neobešla bez účasti zdravotnických záchranářů; na místo byl dokonce vyslán i vrtulník.

6.4.2018

Krimimix: Pro šest korun se nechá zavřít

Kladensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

6.4.2018

Řidič nepřežil srážku s vlakem

Lišany – V pátek kolem poledne se na železničním přejezdu mezi obcemi Lužná a Lišany stala nehoda osobního automobilu s vlakem. Řidiče pravděpodobně oslnilo slunce a přehlédl červená světla na světelné signalizaci.

4.4.2018

FOTO: U Slaného se srazila tři auta, jedno začalo hořet. Zasahoval i vrtulník

Slánsko - Na frekventované silnici I/7 ze Slaného na Louny nedaleko exitu na Knovíz se stala ve středu v noci vážná dopravní nehoda. Zatím z neznámých příčin se zde srazila tři auta. Po nárazu začalo jedno z osobních vozidel hořet.

3.4.2018

Ve Slaném naboural řidič do sloupu. Po nehodě zemřel

Slaný - Dopravní nehoda s tragickým koncem se stala v úterý dopoledne ve Slaném na křižovatce ulic Smečenské a Jiráskově. Řidič modrého Daewoo Matiz naboural zatím z neznámých příčin do betonového sloupu elektrického vedení.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT