VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

AKTUALIZOVÁNO
18.11.2017

U Bělče se stala tragická nehoda, dva lidé zahynuli, tři jsou vážně zraněni

Běleč - V lesním úseku poblíž obce Běleč na Kladensku se v sobotu patnáct minut před 17. hodinou čelně srazila dvě osobní auta. Nehoda má tragické následky: dva mrtví a tři zranění lidé. Po nehodě zůstaly osoby zaklíněné ve vozidlech. Na pomoc jim proto okamžitě letěl vrtulník. Pro dva z nich už bohužel zbytečně.

17.11.2017

Zlodějům se náramně zalíbilo v opuštěných chatkách

Kladno - Kladenští policisté přijali několik oznámení o vloupání do chatiček v zahrádkářských koloniích v Kladně například ve Strnadelově ulici v osadě „Zpropadenka“ nebo ve Štechově ulici v kolonii V Podprůhonu. 

17.11.2017

Krimi mix: Ukradené hadice, okradená řidička a poničená auta

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu. 

16.11.2017

U Smečna havarovala řidička, auto převrátila na střechu

Smečno /FOTOGALERIE/ - Ve čtvrtek kolem čtrnácté hodiny se stala na silnici ze Smečna do Slaného u čistírny odpadních vod dopravní nehoda.

16.11.2017

Dopravní policisté vyjížděli celkem k jedenácti nehodám

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Policisté z kladenského dopravního inspektorátu se v posledních dnech skutečně nezastavili. Jeden karambol stíhá druhý. Na vině jsou často řidiči kteří nedávají za volantem pozor a dosud neakceptovali podzimní počasí a sníženou viditelnost.   

15.11.2017

V ulici Pod Zámkem se srazila dvě auta, tři lidé byli zraněni

Kladno /FOTOGALERIE/ - Ve středu odpoledne se stala dopravní nehoda v ulici Pod Zámkem v Kladně. Srazily se zde vozy Nissan a Citroën. Co bylo příčinou nehody, police vyšetřuje. Podle mluvčí záchranářů Petry Effenbergerové byly při nehodě lehce zraněny tři osoby a převezeny do nemocnice k ošetření. O úklid vozovky se postarali hasiči. Strážníci pomáhali v místě nehody s řízením provozu.

15.11.2017

Při nehodě v Unhošti byla zraněna řidička

Unhošť /FOTOGALERIE/ - Ve středu se stala kolem sedmé hodiny ranní v Unhošti na křižovatce mezi Křivoklátskou a Havlíčkovou ulicí dopravní nehoda. 

14.11.2017

Ve Velké Dobré havaroval řidič motocyklu

Kladensko – V úterý krátce po čtrnácté hodině řešili policisté dopravní nehodu na kruhovém objezdu nedaleko Pražské ulice ve Velké Dobré. Nehoda se stala z dosud nezjištěných příčin.

14.11.2017

Cestu od Berouna do Prahy zatarasila hromadná nehoda

Střední Čechy – Kolaps na příjezdu do Prahy od Berouna po dálnici D5 – a kolaps i na objízdné trase po silnici II/605 přes Rudnou a Chrášťany. Taková situace spojená s velmi citelným zdržením se na Praze-západ vytvořila v úterní ranní dopravní špičce poté, co se na vjezdu z dálnice do metropole – na dálničním kilometru 0,3 – po sedmé hodině stala u sjezdu na Pražský okruh hromadná nehoda.

14.11.2017

Celníci odhalili velkou zásilku padělků pro kadeřnictví

Střední Čechy – Podloudníkům, kteří měli zájem vydělávat v předvánočním období prodejem padělků, přistřihli křídla středočeští celníci. Na pracovišti v Nupakách na Praze-východ kontrolovali kontejner z Číny zaplněný potřebami pro domácnost, který mimo jiné obsahoval čtrnáct tisíc krejčovských nůžek. Tedy: měl je obsahovat.

13.11.2017

V Kladně srazilo chodkyni auto, u Velkého Přítočna zase vlak

Kladensko - Dvojice nehod se udála na Kladensku v pondělí večer kolem osmnácté hodiny. V prvním případě se jednalo o srážku chodkyně s automobilem, ve druhém zachytil ženu vlak.

13.11.2017

Petlice se zámkem a kovové dveře k ochraně nářadí nestačily

Střední Čechy – Krádež pracovního nářadí, jehož prodejem se kdosi zřejmě bude snažit přijít k bezpracným ziskům, řeší policisté z Prahy-venkov: Západ. Ze stavební buňky v Černošicích zmizelo drobné elektrické nářadí v předběžné hodnotě 60 tisíc korun, informovala v pondělí policistka Jana Dětská.

AKTUALIZOVÁNO
13.11.2017

U Kladna se staly dvě nehody, při jedné bourali i policisté

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Na silnici mezi Kladnem a Velkou Dobrou se staly v pondělí dopoledne během sedmi minut hned dvě dopravní nehody, zraněna byla jedna řidička. 

13.11.2017

Kriminalisté zadrželi drogového dealera

Kladno - Kriminalisté z toxi týmu zadrželi dvaatřicetiletého muže z Kladna. Stalo se tak v místě jeho bydliště, tedy v Ukrajinské ulici. Podle policistů se jedná o drogového dealera.  

13.11.2017

OBRAZEM: Při nehodě dodávky bylo zraněno šest lidí

Kladensko - Policisté z kladenského dopravního inspektorátu vyjížděli v neděli 12. listopadu k dopravní nehodě, která se stala po sedmé hodině na dálnici D6 Praha – Karlovy Vary. Dodávka zatím z nezjištěných příčin nejprve narazila do středových svodidel a následně do svodidel vpravo. Zraněno bylo šest lidí.

12.11.2017

Obavy z kluzkých silnic se nenaplnily, k vážným bouračkám došlo i tak

Střední Čechy – Větší rozsah malérů na silnicích nemuseli středočeští policisté řešit v neděli ráno, kdy meteorologové v souvislosti s nočním ochlazením varovali před možným náledím. Počasí tentokrát bylo k řidičům ohleduplné.

9.11.2017

Tři muži ve stříbrném autě měli nabízet dětem léky a nápoje

Hřebeč – Poněkud znepokojená maminka jednoho ze školáků Základní školy ve Hřebči zavolala v uplynulých dnech ředitelce školy Jindřišce Čermákové. Dítě se doma svěřilo, že při odpoledním čekání na autobus přijelo k zastávce stříbrné auto, ve kterém seděli tři muži a nabízeli dětem zboží v podobě tabletek, údajně na růst svalů a také nějaké nápoje. Kromě toho si děti fotili a natáčeli na mobily.

6.11.2017

Policie po necelých pěti letech dopadla zloděje zlata

Kladno - Po necelých pěti letech byl dopaden pachatel loupežného přepadení ve zlatnictví. Kriminalisté tento zvlášť závažný trestný čin, kterého se pachatel dopustil v jedné z kladenských prodejen pod pohrůžkou zbraně, prošetřovali již od 15. ledna 2013.

6.11.2017

Ve Slaném srazilo auto starší ženu

Slaný – Pádem na zem skončila v pondělí po ránu cesta do města pro čtyřiasedmdesátiletou ženu. Seniorka chtěla přecházet v Záfortenské ulici ve Slaném silnici ( u kulhavých schodů), kde je dopoledne poměrně hustý provoz. Při přecházení vozovky se ale důchodkyně velmi nešťastně připletla do cesty projíždějícímu automobilu Škoda Rapid. Jeho řidič už nestačil zabrzdit a srazil ženu na zem.

AKTUALIZOVÁNO
6.11.2017

Tragická nehoda u Rudy. Řidič neměl šanci přežít

Ruda - K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí okolo 11 hodiny u obce Ruda nedaleko rybníka Kracle. Řidič osobního automobilu se tu střel s kamionem.  

AKTUALIZOVÁNO
3.11.2017

V Krušovicích havaroval kamion

Krušovice /FOTOGALERIE/ – Před pár minutami se v levotočivé zatáčce v Krušovicích ve směru od Karlových Varů na Prahu vyboural kamion. Při průjezdu zatáčkou nezvládl řidič řízení a kamion se převrátil na bok.

2.11.2017

Krimimix: poškodil 90 metrů kabelů

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu. 

26.10.2017

Na silnici u Slaného se srazil kamion s osobním autem

Slaný - Ve čtvrtek po třinácté hodině se stala u Slaného na silnici I/7 ze Slaného na Louny těsně vedle čerpací stanice Shell dopravní nehoda. Srazil se zde kamion se stříbrným osobákem.

25.10.2017

Na parkovišti stačilo jenom sáhnout, aby zmizely desetitisíce

Čestlice – Varováním, před nadcházejícím dušičkovým cestováním i již se blížícím obdobím předvánočních nákupů obzvlášť aktuálním, se může stát krádež se škodou vyčíslenou na 23 100 Kč, jíž se od úterního odpoledne zabývají policisté z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Jih.

24.10.2017

Kladeňáci byli svědky policejní honičky, nad městem létal i vrtulník

Kladensko /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Lidé z Kladna i Smečna byli v úterý odpoledne svědky policejní honičky. Přihlížející viděli nejméně tři tmavá auta, která se snažila dohnat ujíždějící superb, audi a další vozidla. Do akce byl zapojen i vrtulník.  

24.10.2017

Požár v Kamenných Žehrovicích možná způsobil nedopalek

Kamenné Žehrovice /FOTOGALERIE/ - Obrovský požár, který zachvátil uplynulý pátek večer společnost Rumpold v Kamenných Žehrovicích, kde se zpracovávající plasty, vyšetřuje policie jako obecné ohrožení. Kladenskému deníku to potvrdila policejní mluvčí Michaela Nováková.

23.10.2017

Kontrolované stavební dělníky umravnil na Berounsku policejní pes z Kladna

Beroun /FOTOGALERIE/ – Pod krycím názvem Levín (což je označení součásti Králova Dvora) uspořádala středočeská cizinecká policie zátah na nelegální pracovníky. Nebo spíš nájezd.

23.10.2017

Krimimix: ze zaparkovaného auta si odnesl téměř vše

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.  

22.10.2017

Trojice mužů obhospodařovala hned šest pěstíren

Střední Čechy /VIDEO/ – V souvislosti se zásahem proti velkopěstitelům marihuany pracovali na blíže neupřesněných místech ve středních Čechách kriminalisté z metropole. Vypovídá o tom nedělní sdělení Tomáše Hulana z ředitelství pražské policie, podle jehož slov detektivové z prvního pražského obvodu již před měsícem ukončili prošetřování případu nelegálního pěstování a prodeje marihuany.

AKTUALIZOVÁNO
20.10.2017

V Kamenných Žehrovicích zasahovaly při požáru desítky hasičů

Kamenné Žehrovice - V pátek krátce před devatenáctou hodinou vyjelo celkem osm jednotek hasičů k likvidaci požáru v obci Kamenné Žehrovice. Podle informací mluvčí středočeských hasičů Vladimíry Kerekové se oheň rozšířil ve firmě, která se specializuje na zpracování plastů. Ještě i v sobotu na místě zasahovalo dopoledne 44 profesionálních a dobrovolných hasičů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT