VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

27.2.2018

Vyhrožovala ve slánském baru pistolí, skončila v psychiatrické léčebně

Slaný - Policistům několik minut po půlnoci oznámila obsluha jednoho slánského baru, že v něm podnapilá žena vyhrožuje střelnou zbraní. Problémová žena odmítala bar opustit a vyhrožovala zastřelením všech přítomných hostů.

26.2.2018

Bezohledný řidič zavinil nehodu, policie shání svědky

Kladensko - Policisté z kladenského dopravního inspektorátu vyjížděli uplynulé pondělí 19. února 2018 k dopravní nehodě, která se stala jen několik minut před šestnáctou hodinou na silnici mezi obcemi Velká Dobrá a Kladno nedaleko železničního přejezdu U Zvonečku.

25.2.2018

Hašení haly v Mochově trvalo od pátku až do neděle

Střední Čechy – Úporný boj s plameny řádícími v bývalém areálu mrazíren v Mochově na Praze-východ, který sváděli od pátečního dopoledne, dokončili hasiči v sobotu večer. Ještě v noci na neděli však na místě zůstávala čtrnáctičlenná jednotka. Požár haly, naposledy využívané k uskladnění brambor v dřevěných bednách, byl ohlášen v pátek v 9.51 – a vyžádal si vyhlášení takzvaného zvláštního (tedy nejvyššího čtvrtého) stupně požárního poplachu.

24.2.2018

U požáru v Mochově hasiči zrušili zvláštní stupeň poplachu

Střední Čechy – K vítězství nad obřím požárem se v sobotu přiblížili hasiči, kteří v bývalém areálu mrazíren v Mochově bojují s obřím požárem plechové haly. Ta naposledy sloužila k uložení brambor uskladněných v dřevěných bednách. Objekt i se zbožím a veškerým zázemím skrývajícím se uvnitř plameny zcela zničily. Škoda by se mohla vyšplhat až ke 100 milionům korun.

24.2.2018

Do vyhořelé haly v Mochově se zakousla těžká technika

Obrovský požár rozměrné haly v areálu bývalých mrazíren v Mochově na Praze-východ, která naposledy sloužila ke skladování dřevěných boxů s bramborami, zaměstnával hasiče nejenom po celý pátek. Práce pokračují i v sobotu. 

23.2.2018

Dvacetiletetý řidič překročil rychlost téměř dvojnásobně

Kladensko - Kladenští dopravní policisté zaznamenali na silnici 1/7 mezi Slaným a Lotoušem nebezpečnou jízdu řidiče osobního vozidla značky Audi. „Řidič se svým vozidlem na trase ve směru jízdy ze Slaného do Loun předjížděl několik vozidel na dvacátém třetím kilometru v úseku, kde je zákaz předjíždění všech motorových vozidel označen nejen svislou dopravní značkou, ale i vodorovným dopravním značením na silnici,“ informovala policejní mluvčí Jana Šteinerová.

22.2.2018

KRIMIMIX: Podvodníci, zloděj s atrapou, hospodská rvačka

Kladnensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

22.2.2018

V Kladně se střetl osobák s autobusem

Kladno - Ve čtvrtek odpoledne se stala v Kladně kolem 16 hodiny dopravní nehoda osobního automobilu značky Peugeot, který se srazil s městským autobusem. Událost se stala na náměstí Svobody kousek. Tentokrát to odnesly naštěstí jen plechy.

22.2.2018

Sprejeři se vyřádili v kavárně, hrozí jim až rok vězení

Kladno – Dva sprejeři se v Kladně na ránem v uplynulých dnech rozhodli, že svým uměním vylepší vzhled kavárny V Divadelní ulici a jali se vytvářet graffiti.

AKTUALIZOVÁNO
20.2.2018

Muž ve Slaném brutálně napadl partnerku, zasahoval i vrtulník

Slaný - V úterý půl hodiny před dvaadvacátou hodinou vyrušil obyvatele sídliště Na Dolíkách ve Slaném z nočního klidu hluk vrtulníku, který se postupně snesl na pole u nákupního centra Billa. Lidé vyklonění z oken, další zvědavci na chodnících. Jen málokdo ale tušil, co se vlastně stalo. Na parkoviště před obchodem se postupně sjely dva vozy záchranářů, městská policie i černý policejní passat. Zdravotníci i muži zákona zde společně pomáhali při záchraně těžce zraněné ženy. Kladenští kriminalisté po prověření všech dostupných indicií dne 22. února propustili jejího zadrženého partnera z policejní cely. V tomto případě nebyl prozatím nikdo obviněn.

20.2.2018

Na křižovatce silnice mezi Smečnem a Kačicí se srazila dvě auta

Kladno - V úterý odpoledne kolem šestnácté hodiny se na křižovatce silnice mezi Kačicí a Smečnem stala dopravní nehoda. Srazily se při ní červená dodávka Peugeot se Škodou Octavia combi.

17.2.2018

Hasiči zasahovali v Kladně u požáru v motoru

Kladno - V Kladně-Kročehlavech hořelo v pátek odpoledne osobní auto.

16.2.2018

Podvodníci slíbili důchodci nový chodník, místo toho zmizeli i s penězi

Zvoleněnves - Policisté ze prošetřují podvod, který se stal ve Zvoleněsi. Dva dosud neznámí pachatelé v odpoledních hodinách dne 10. února kontaktovali osmasedmdesátiletého seniora a nabídli se, že mu položi u domu zámkovou dlažbu. Senior nabídkou souhlasil a předal dvojici finanční hotovost ve výši 85 tisíc korun na koupi materiálu. Následující den navštívili stejní muži důchodce znovu a vyinkasovali od něho částku 20 tisíc korun k zapůjčení pěchu a různého nářadí potřebného k provádění prací při pokládání zámkové dlažby. Požadované finance jim senior předal a téhož dne 11. února následně odjeli společně jeho vozidlem do Kralup nad Vltavou. Před budovou finančního úřadu oba muži vystoupili s předanou finanční hotovostí a odešli.

AKTUALIZOVÁNO
15.2.2018

Zájem o levné kachny přerostl ve Slaném v bitku

Slaný - O zpestření čtvrteční večerní služby policistů, strážníků a záchranářů se postarali zákazníci slánského Kauflandu. V obchoďáku museli totiž zasahovat kvůli konfliktu dvou skupin zákazníků.

15.2.2018

Neznámý pachatel se vloupal do garáže, policisté po něm pátrají

Kladno - Na policejní služebnu bylo v úterý 13. února oznámeno vloupání do garáže v Kladně Kročehlavy v ulici Na Zelené.

15.2.2018

Seniorka nepřežila požár vzniklý od kamen

Střední Čechy – Tragédie se ve čtvrtek před polednem odehrála v Jesenici na Rakovnicku. Požár dřevěné stavby ve Wintrově ulici nepřežila seniorka, jež plamenům neunikla. Zachránit se ji nepodařilo navzdory tomu, že místní dobrovolní hasiči zahájili boj s plameny už necelých pět minut po ohlášení – a o tom, že je žena nejspíš uvnitř, se vědělo.

15.2.2018

V Kladně se srazilo auto s autobusem, policie hledá svědky

Kladno - Dopravní policisté vyzývají občany, kteří byli svědky dopravní nehody, která se stala ve středu 14. února ve 13.40 hodin na světelné křižovatce ulic Pražská, Vodárenská a Unhošťská, aby se dostavili na kladenský dopravní inspektorát do Havířské ulice a nebo poskytli informace na telefonní číslo 702 207 630 nebo 974 873 255.

15.2.2018

Krimimix: Z bagru ukradl přes 200 litrů nafty

Kladensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

AKTUALIZOVÁNO
13.2.2018

Dálnici uzavřel v obou směrech rozsypaný polystyren

Střední Čechy – Bez zranění, ale ne bez citelnějších dopravních komplikací, se v úterý krátce před polednem obešla dopravní nehoda nákladního auta převážejícího látku kvalifikovanou jako nebezpečný náklad – polymerové kuličky. 

12.2.2018

Oživit ženu vynesenou z hořícího bytu se už nepodařilo

Beroun – Lidský život si vyžádal požár v bytovém domě, který v noci na pondělí likvidovali berounští hasiči. K hašení plamenů, jež zachvátily část obývacího pokoje přízemního bytu čtyřpodlažního objektu v západní části Berouna, vyrazili osmdesát minut po půlnoci nejen místní profesionálové se dvěma cisternami a výškovou technikou, ale na pomoc jim vyjely také cisternové vozy dobrovolných hasičů z Králova Dvora a Chyňavy.

5.2.2018

Policie pátrá po muži z kladenské herny

Kladno – Policie pátrá po muži, který přišel 19. ledna kolem jedné hodiny do herny Magic planet v ulici T. G. Masaryka v Kladně, kde nabízel drogistické zboží a při tom měl odcizit peněženku, kterou si poškozený položil vedle sebe na barovou židličku při hraní automatu.

5.2.2018

Ve Švermově hořel opuštěný dům, nikomu se nic nestalo

Kladno-Švermov - Požár vybydleného objektu v Kladně-Švermově zapříčinil krátce před pondělní čtrnáctou hodinou výjezd hasičů i policie. K domu ve Vrchlického ulici tak zamířili jednotky profesionálních hasičů z Kladna i dobrovolníků ze Pcher a Brandýsku.

2.2.2018

Zfetovaný řidič převrátil u Libušína auto na bok

Kladensko – V pátek 2. února se krátce před čtrnáctou hodinou stala dopravní nehoda v obci Libušín-důl (bývalý důl Schoeller). Událost byla nahlášena na tísňovou linku. Havaroval zde osobní automobil Škoda Octavia combi stříbrné barvy a převrátil se na bok. Podle všeho dostalo auto ve velké rychlosti smyk. Jak sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová, nikdo nebyl zraněn. Řidič byl podroben dechové zkoušce na alkohol, ta vyšla negativní. Test na drogy byl však pozitivní. S mladým řidičem cestovali v autě další čtyři lidé. Podle informací Kladenského deníku byli i oni údajně pod vlivem drog a vraceli ze společné párty.

30.1.2018

V Kladně se srazila dodávka s autobusem

Kladno - V pondělí dopoledne se stala v Kladně v ulici J. Palacha dopravní nehoda. Střetly se zde dodávka s autobusem. Šestatřicetiletý řidič dodávky značky Mercedes Benz přijížděl jednosměrkou a nedal přednost po hlavní ulici jedoucímu autobusu, který řídil šestačtyřicetiletý šofér. „Dodávka narazila do pravého boku autobusu a způsobená škoda je odhadnuta na 160 tisíc korun. Nikdo z účastníků nehody nebyl zraněn. Alkohol u obou řidičů vyloučila na místě provedená dechová zkouška,“ řekla kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

29.1.2018

Krimimix: Krádeže, poničená auta i krkavčí otec

Kladensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

29.1.2018

Řidič utekl od nehody, zákonu už ale neunikne

Kačice – Stochovští policisté šetří přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, ke kterému došlo v sobotu před dvacátou hodinou v Kačici. „Operační důstojník přijal oznámení, že v ulici Ve Skalce došlo k dopravní nehodě, kdy řidič vozidla Hyundai nezvládl řízení a s automobilem havaroval. Následně z auta vystoupil a z místa nehody odešel,“ uvedla kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

26.1.2018

Policie hledá muže, ten se před ní skrývá

Příbramsko - Příbramští kriminalisté pátrají již od 11. července loňského roku Petrovi Fouskovi, narozeném 10. dubna 1971, s trvalým bydlištěm Na Červeném Hrádku 758 v Sedlčanech.

23.1.2018

Smrtící silnice: Víc lidí zabijí řidiči osobáků než kamioňáci

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Deník zanalyzoval všechny smrtelné nehody, při nichž loni zemřelo 502 lidí. Nejčastější příčina? Řidiči jeli příliš rychle, nevěnovali se řízení či vjeli do protisměru.

22.1.2018

Plameny v neděli zachvátily hospodářské stavení ve Hřebči

Hřebeč - Požár stavení ve Hřebči si vyžádal v neděli šestnáct minut po šestnácté hodině pozornost hasičů. Podle poplachového plánu operační důstojník vyslal k události profesionální hasiče z Kladna a dobrovolné hasiče z Unhoště a Hřebče.

18.1.2018

Při požáru domu v Krupé zemřela žena

Krupá – Požár domu v Krupé u Rakovníka skončil tragédii. Po uhašení našli hasiči v sutinách domu lidské tělo, pravděpodobně majitelku domu. Deníku to potvrdila mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT