VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

16.11.2017

U Smečna havarovala řidička, auto převrátila na střechu

Smečno /FOTOGALERIE/ - Ve čtvrtek kolem čtrnácté hodiny se stala na silnici ze Smečna do Slaného u čistírny odpadních vod dopravní nehoda.

16.11.2017

Dopravní policisté vyjížděli celkem k jedenácti nehodám

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Policisté z kladenského dopravního inspektorátu se v posledních dnech skutečně nezastavili. Jeden karambol stíhá druhý. Na vině jsou často řidiči kteří nedávají za volantem pozor a dosud neakceptovali podzimní počasí a sníženou viditelnost.   

15.11.2017

V ulici Pod Zámkem se srazila dvě auta, tři lidé byli zraněni

Kladno /FOTOGALERIE/ - Ve středu odpoledne se stala dopravní nehoda v ulici Pod Zámkem v Kladně. Srazily se zde vozy Nissan a Citroën. Co bylo příčinou nehody, police vyšetřuje. Podle mluvčí záchranářů Petry Effenbergerové byly při nehodě lehce zraněny tři osoby a převezeny do nemocnice k ošetření. O úklid vozovky se postarali hasiči. Strážníci pomáhali v místě nehody s řízením provozu.

15.11.2017

Při nehodě v Unhošti byla zraněna řidička

Unhošť /FOTOGALERIE/ - Ve středu se stala kolem sedmé hodiny ranní v Unhošti na křižovatce mezi Křivoklátskou a Havlíčkovou ulicí dopravní nehoda. 

14.11.2017

Ve Velké Dobré havaroval řidič motocyklu

Kladensko – V úterý krátce po čtrnácté hodině řešili policisté dopravní nehodu na kruhovém objezdu nedaleko Pražské ulice ve Velké Dobré. Nehoda se stala z dosud nezjištěných příčin.

14.11.2017

Cestu od Berouna do Prahy zatarasila hromadná nehoda

Střední Čechy – Kolaps na příjezdu do Prahy od Berouna po dálnici D5 – a kolaps i na objízdné trase po silnici II/605 přes Rudnou a Chrášťany. Taková situace spojená s velmi citelným zdržením se na Praze-západ vytvořila v úterní ranní dopravní špičce poté, co se na vjezdu z dálnice do metropole – na dálničním kilometru 0,3 – po sedmé hodině stala u sjezdu na Pražský okruh hromadná nehoda.

14.11.2017

Celníci odhalili velkou zásilku padělků pro kadeřnictví

Střední Čechy – Podloudníkům, kteří měli zájem vydělávat v předvánočním období prodejem padělků, přistřihli křídla středočeští celníci. Na pracovišti v Nupakách na Praze-východ kontrolovali kontejner z Číny zaplněný potřebami pro domácnost, který mimo jiné obsahoval čtrnáct tisíc krejčovských nůžek. Tedy: měl je obsahovat.

13.11.2017

V Kladně srazilo chodkyni auto, u Velkého Přítočna zase vlak

Kladensko - Dvojice nehod se udála na Kladensku v pondělí večer kolem osmnácté hodiny. V prvním případě se jednalo o srážku chodkyně s automobilem, ve druhém zachytil ženu vlak.

13.11.2017

Petlice se zámkem a kovové dveře k ochraně nářadí nestačily

Střední Čechy – Krádež pracovního nářadí, jehož prodejem se kdosi zřejmě bude snažit přijít k bezpracným ziskům, řeší policisté z Prahy-venkov: Západ. Ze stavební buňky v Černošicích zmizelo drobné elektrické nářadí v předběžné hodnotě 60 tisíc korun, informovala v pondělí policistka Jana Dětská.

AKTUALIZOVÁNO
13.11.2017

U Kladna se staly dvě nehody, při jedné bourali i policisté

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Na silnici mezi Kladnem a Velkou Dobrou se staly v pondělí dopoledne během sedmi minut hned dvě dopravní nehody, zraněna byla jedna řidička. 

13.11.2017

Kriminalisté zadrželi drogového dealera

Kladno - Kriminalisté z toxi týmu zadrželi dvaatřicetiletého muže z Kladna. Stalo se tak v místě jeho bydliště, tedy v Ukrajinské ulici. Podle policistů se jedná o drogového dealera.  

13.11.2017

OBRAZEM: Při nehodě dodávky bylo zraněno šest lidí

Kladensko - Policisté z kladenského dopravního inspektorátu vyjížděli v neděli 12. listopadu k dopravní nehodě, která se stala po sedmé hodině na dálnici D6 Praha – Karlovy Vary. Dodávka zatím z nezjištěných příčin nejprve narazila do středových svodidel a následně do svodidel vpravo. Zraněno bylo šest lidí.

12.11.2017

Obavy z kluzkých silnic se nenaplnily, k vážným bouračkám došlo i tak

Střední Čechy – Větší rozsah malérů na silnicích nemuseli středočeští policisté řešit v neděli ráno, kdy meteorologové v souvislosti s nočním ochlazením varovali před možným náledím. Počasí tentokrát bylo k řidičům ohleduplné.

9.11.2017

Tři muži ve stříbrném autě měli nabízet dětem léky a nápoje

Hřebeč – Poněkud znepokojená maminka jednoho ze školáků Základní školy ve Hřebči zavolala v uplynulých dnech ředitelce školy Jindřišce Čermákové. Dítě se doma svěřilo, že při odpoledním čekání na autobus přijelo k zastávce stříbrné auto, ve kterém seděli tři muži a nabízeli dětem zboží v podobě tabletek, údajně na růst svalů a také nějaké nápoje. Kromě toho si děti fotili a natáčeli na mobily.

6.11.2017

Policie po necelých pěti letech dopadla zloděje zlata

Kladno - Po necelých pěti letech byl dopaden pachatel loupežného přepadení ve zlatnictví. Kriminalisté tento zvlášť závažný trestný čin, kterého se pachatel dopustil v jedné z kladenských prodejen pod pohrůžkou zbraně, prošetřovali již od 15. ledna 2013.

6.11.2017

Ve Slaném srazilo auto starší ženu

Slaný – Pádem na zem skončila v pondělí po ránu cesta do města pro čtyřiasedmdesátiletou ženu. Seniorka chtěla přecházet v Záfortenské ulici ve Slaném silnici ( u kulhavých schodů), kde je dopoledne poměrně hustý provoz. Při přecházení vozovky se ale důchodkyně velmi nešťastně připletla do cesty projíždějícímu automobilu Škoda Rapid. Jeho řidič už nestačil zabrzdit a srazil ženu na zem.

AKTUALIZOVÁNO
6.11.2017

Tragická nehoda u Rudy. Řidič neměl šanci přežít

Ruda - K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí okolo 11 hodiny u obce Ruda nedaleko rybníka Kracle. Řidič osobního automobilu se tu střel s kamionem.  

AKTUALIZOVÁNO
3.11.2017

V Krušovicích havaroval kamion

Krušovice /FOTOGALERIE/ – Před pár minutami se v levotočivé zatáčce v Krušovicích ve směru od Karlových Varů na Prahu vyboural kamion. Při průjezdu zatáčkou nezvládl řidič řízení a kamion se převrátil na bok.

2.11.2017

Krimimix: poškodil 90 metrů kabelů

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu. 

26.10.2017

Na silnici u Slaného se srazil kamion s osobním autem

Slaný - Ve čtvrtek po třinácté hodině se stala u Slaného na silnici I/7 ze Slaného na Louny těsně vedle čerpací stanice Shell dopravní nehoda. Srazil se zde kamion se stříbrným osobákem.

25.10.2017

Na parkovišti stačilo jenom sáhnout, aby zmizely desetitisíce

Čestlice – Varováním, před nadcházejícím dušičkovým cestováním i již se blížícím obdobím předvánočních nákupů obzvlášť aktuálním, se může stát krádež se škodou vyčíslenou na 23 100 Kč, jíž se od úterního odpoledne zabývají policisté z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Jih.

24.10.2017

Kladeňáci byli svědky policejní honičky, nad městem létal i vrtulník

Kladensko /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Lidé z Kladna i Smečna byli v úterý odpoledne svědky policejní honičky. Přihlížející viděli nejméně tři tmavá auta, která se snažila dohnat ujíždějící superb, audi a další vozidla. Do akce byl zapojen i vrtulník.  

24.10.2017

Požár v Kamenných Žehrovicích možná způsobil nedopalek

Kamenné Žehrovice /FOTOGALERIE/ - Obrovský požár, který zachvátil uplynulý pátek večer společnost Rumpold v Kamenných Žehrovicích, kde se zpracovávající plasty, vyšetřuje policie jako obecné ohrožení. Kladenskému deníku to potvrdila policejní mluvčí Michaela Nováková.

23.10.2017

Kontrolované stavební dělníky umravnil na Berounsku policejní pes z Kladna

Beroun /FOTOGALERIE/ – Pod krycím názvem Levín (což je označení součásti Králova Dvora) uspořádala středočeská cizinecká policie zátah na nelegální pracovníky. Nebo spíš nájezd.

23.10.2017

Krimimix: ze zaparkovaného auta si odnesl téměř vše

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.  

22.10.2017

Trojice mužů obhospodařovala hned šest pěstíren

Střední Čechy /VIDEO/ – V souvislosti se zásahem proti velkopěstitelům marihuany pracovali na blíže neupřesněných místech ve středních Čechách kriminalisté z metropole. Vypovídá o tom nedělní sdělení Tomáše Hulana z ředitelství pražské policie, podle jehož slov detektivové z prvního pražského obvodu již před měsícem ukončili prošetřování případu nelegálního pěstování a prodeje marihuany.

AKTUALIZOVÁNO
20.10.2017

V Kamenných Žehrovicích zasahovaly při požáru desítky hasičů

Kamenné Žehrovice - V pátek krátce před devatenáctou hodinou vyjelo celkem osm jednotek hasičů k likvidaci požáru v obci Kamenné Žehrovice. Podle informací mluvčí středočeských hasičů Vladimíry Kerekové se oheň rozšířil ve firmě, která se specializuje na zpracování plastů. Ještě i v sobotu na místě zasahovalo dopoledne 44 profesionálních a dobrovolných hasičů.

20.10.2017

Krimimix: otec dluží šestnáct tisíc korun na výživném

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.   

20.10.2017

Řidič, který boural u Uhů, byl opilý

Velvarsko /FOTOGALERIE/ - Šofér, který nejspíše zavinil 3. října odpoledne tragickou dopravní nehodu na silnici mezi Uhy a Nelahozevsí, byl pod vlivem alkoholu. Kladenskému deníku to v pátek dopoledne potvrdila policejní mluvčí Markéta Johnová.

18.10.2017

Údajné stamiliony daňového úniku putují po dvou letech k soudu

Kladno – Značnou pozornost na Kladensku vyvolala ve středu zpráva ČTK, že státní zastupitelství uzavřelo kauzu podezření na rozsáhlé krácení daní v podnikatelských kruzích právě v kladenském regionu – a podáním obžaloby posílá věc ke Krajskému soudu v Praze.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT