Byl jím teprve šestnáctiletý mladík. O případu vás již Kladenský deník informoval.

„Po půlnoci jsem zaregistroval vozidlo, které se řítilo vysokou rychlostí a vzápětí se ozvala obrovská rána. Když jsem se podíval ven, viděl jsem šedé auto ve sloupu veřejného osvětlení a další havarovaný vůz stojící před ním. Musel to být obrovský náraz, protože světlo nahoře viselo jen na drátu,“ uvedl očitý svědek Patrik Sandev.

„Řidič z vozu zmateně vystoupil a pak se do něj vrátil. Nacouval do lampy a dalších vozidel, která nárazem o velký kus posunul. Začalo to vypadat, že nechce ujet, ale jen tak bourá do jiných aut. Ještě chvíli zmateně přejížděl, ale to už se všichni začali bát, že bude pokračovat, a tak se za ním vydalo několik lidí z okolí, kteří ho vytáhli ven a přivolali policii,“ dodal Sandev.

“Strážníci zjistili za volantem teprve šestnáctiletého mladíka, jenž byl nejprve podroben dechové zkoušce, která ukázala 1,12 promile alkoholu. Podle jeho tvrzení automobil odcizil příteli své matky. Způsobil značnou škodu na pěti zaparkovaných vozidlech a veřejně prospěšném zařízení. Případ byl předán Policii ČR,“ sdělila mluvčí strážníků Jiřina Forejtová.