Díky obrovskému štěstí se jí v poslední chvíli podařil ohavný sexuální akt přerušit.

„Podle našich informací utíkal muž směrem na Sítnou. Do obličeje mu nebylo vidět, měl tmavou kapuci. Věk mezi dvaceti až třiceti lety. Byl střední postavy, zhruba 175 centimetrů vysoký, světlé pleti. Podobnost s loňskými případy zatím nemůžeme potvrdit ani vyvrátit. Policie na případu intenzivně pracuje,“ uvedla kladenská policejní mluvčí Jana Dětská.

Díky tomu, že vyšetřovatelé mají k dispozici část ženina spodního prádla, je velmi pravděpodobné, že se jim na základě rozboru DNA podaří zanedlouho zjistit identitu pachatele.
Vzhledem k tomu, že nebezpečný muž stále běhá na svobodě, doporučuje policie všem ženám, aby v nočních hodinách nechodily samy po ulici a vyhýbaly se temným zákoutím.

Vzhledem k tomu, že pachatel loňských znásilnění by podle některých indicií mohl být skutečně tentýž, neopomíjí policie ani tuto možnost.
„Bylo to něco strašného a nikdy na to nezapomenu. Stalo se to na Štědrý večer vloni. Kolem třetí hodiny ráno jsem odcházela s jednou známou z diskotéky Best ve Vodárenské ulici v Kladně. Když se ode mne odpojila, objevil se za mnou muž a pořád mě následoval. Chodili kolem lidé, tak jsem příliš strach neměla a na křižovatce si chtěla zavolat taxíka. Násilník ale přešel chodník a objevil se proti mně. Kamenem mi rozbil obličej a začal mě dusit kšiltovkou. Na zemi mě otočil na záda a znásilnil mě. V tu chvíli už jsem ale ztratila vědomí. Bohužel tu noc stačil zneužít v Kladně ještě jednu dívku,“ uvedla dnes osmnáctiletá Michaela z Kladna. Přestože sama dosahuje výšky 182 centimetrů, muž měl podle jejích slov velkou sílu, ačkoli byl téměř o deset centimetrů menší.

„Byl zanedbaný a měl přízvuk jako Slovák nebo Ukrajinec. Určitě musel být psychicky narušený, protože celou dobu vydával podivné zvuky. Z nejhoršího už jsem venku a naštěstí zdravá, ale nikdy bych už nešla potmě sama ven. Přála bych mu, až ho chytí, ať ho zavřou do tmy a dělají mu ty nejhorší věci, aby viděl, jaké to je,“ doplnila Michaela.