Jak vypadal Slaný kdysi?
KDY: 
Od 1. června do 30. června, 9:00-16:00
KDE: Chodba Knihovny Václava Štecha Slaný
ZA KOLIK: Zdarma

Prohlédněte si historické fotografie Slaného. Výstava je inspirována tipy na vycházku č. 12 z edice Městská turistika, kterou vydává slánské Infocentrum Pod Velvarskou branou.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in Páteční Deník s TV magazínem.

Je tu opět Slánský Tuplák!
KDY: 
18. a 19. června
KDE: Masarykovo náměstí Slaný
ZA KOLIK: Zdarma

Pivní slavnosti jsou tu. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program a mnoho atrakcí. Sobotní program ukončí ohňostroj.

Vydejte se na kulturně sportovní odpoledne v Otrubech
KDY: 
19. června, 13:00
KDE: Otruby
ZA KOLIK: Zdarma

Spolek Wotrubia pořádá v sobotu 19. června kulturně sportovní odpoledne. Od jedné hodiny proběhne zápis do turnaje v pétanque – zápisné 40/25 korun. Od půl druhé proběhne XIX. Ročník turnaje o ceny v pétanque. V šest hodin zahraje k dobré pohodě a tanci Krystal.

Po stopách Židů ve Slaném
KDY: 
20.června, 14:00 - 15:30
KDE: Infocentrum Pod Velvarskou branou, Slaný
ZA KOLIK: 70/50 Kč 

Zcela nová vycházka v této turistické sezóně. Neváhejte a pojďte s námi se dozvědět něco o historii židů ve Slaném a na Slánsku. Vycházka je spojena i s prohlídkou židovského hřbitova. Účast na všech akcích infocentra je podmíněna dodržováním aktuálního mimořádného opatření MZ ČR.

Koncert Petra Linharta proběhne v kostele
KDY: 
20. června, 16:00
KDE: Dolín, Kostel sv. Šimona a Judy
ZA KOLIK: -

Písničkář, známý z působení ve skupině Majerovy brzdové tabulky, v Dolíně vystoupí již potřetí. Nabídne tzv. landscape folk, obsahující též náměty ze společné česko-německé historie a legend z česko-německého pomezí.

Prague Concert Philharmonic zahraje již tuto sobotu
KDY: 
19. června,  19:00
KDE: Zahrada Kladenského zámku
ZA KOLIK: 300 Kč

Prague Concert Philharmonic Orchestra  koncertuje především ve Francii, do Kladna ho přivádí jeho manažer  Boris Jedlička, česko-švýcarský trumpetista, který se před lety usadil v kladenském Podprůhonu. Obzvláště známý je návštěvníkům legendárního open-air festivalu Kladenské dvorky, kteří si na dvorku U Jedličků pravidelně vychutnávají originální hudební zážitky. Nenechte si ujít tento jedinečný hudební zážitek. Přijďte si poslechnout unikátní hudební, nejznámější filmové melodie v podání čtyřicetipetičlenného Prague Concert Philharmonic Orchestra, který nahrával hudbu k řadě známých filmů včetně například Harryho Pottera. Hudbu doplní i filmová projekce filmů světové kinematografie.