Teprve 26-letý Matthew je kytarista a zpěvák, který dokáže svými sóly doslova zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka jeho věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a energie. Matt má před sebou skvělou kariéru a my budeme mít to štěstí zažít jeho show poprvé a možná i naposledy tak zblízka v téměř rodinné atmosféře kladenské Restaurace Na Kuklíku.

Po roční covidové pauze se na hudební scénu vrací Filip Zoubek & The Blues Q. Kytarista, zpěvák a autor Filip Zoubek působí na hudební scéně již více než 27 let a stylově čerpá z kořenů černošské hudby, blues, jazzu a dalších žánrů. Filip pro nás objevuje i kouzlo hry na ručně vyrobené CigarBoxGuitars, "kytary" z různého harampádí a krabic od doutníků nebo plechovek od whisky, které na českých pódiích uslyšíte jen zřídka.

Jak už jsme si zvykli u předhozích ročníků bluesových nocí na Kladně, můžeme se prý těšit i na další hudební hosty. "Společně s námi vystoupí i mladá a nesmírně talentovaná zpěvačka Daniela Dušková. Na podiu vystupuje s nečekanou lehkostí a profesionalitou, kterou jí mohou závidět i o generaci zkušenější kolegyně." dodává Filip Zoubek.

Vstupné je 250 korun v předprodeji, 300 korun na místě. Pozor! Kapacita sálu je velmi omezená! Online rezervace vstupenek ZDE

International Blues Night - plakát.International Blues Night - plakát.Zdroj: Filip Zoubek

Autor: Filip Zoubek