Dopolední programy s pestrou nabídkou, kde pro malé návštěvníky v doprovodu dospělých jsou připravena pohádková představení i rukodělná činnost, začínají v úterý 14. července od 10 hodin. Jako první se představí Divadlo DAMDAM s Čapkovou pohádkou Dášeňka, čili život štěněte.  Následuje 28. července Jak se hledají princezny, 11. srpna Pohádky pana Pohádky a poslední 25. srpna bude O pejskovi a kočičce.

Výtvarno- rukodělné činnosti se pak budou moci kluci i holčičky zúčastnit ve středu 15. července v dílničkách s názvy Hola, hola, roztáčíme čtyři kola a následně 12. srpna Jede vláček do zatáček. A jaké překvapení se pro děti chystá? "V zahradě bude čekat na malé cestující velká papírová lokomotiva, barevné vagónky i koleje. Vydáme se všichni křížem krážem za pořádným prázdninovým dobrodružstvím. Toníčkové, Mařenky připravte si jízdenky,“ těšíme se na vás, vzkazují slánské knihovnice.

Informace pro zájemce – začátek akcí je od 10 hodin, v případě nepříznivého počasí se přesouvá činnost do prostor knihovny,  předprodej vstupenek na jednotlivé akce ve studovně knihovny.

Autor: Hana Tichá