Opět dorazila spousta hráčů nejen ze Slaného, ale také z Kladna, Prahy a Ústí. Celkem proti sobě hrálo šest vyrovnaných týmů, které byly namíchány ze všech příchozích tak, aby nikdo nebyl ve výhodě. Týmy proti sobě hráli způsobem „každý s každým“ a to na dva hrané sety.

Pan starosta Martin Hrabánek, který se těchto turnajů vždy aktivně zúčastňuje, svým úvodním slovem zahájil celý turnaj a popřál všem hráčům skvělou zábavu. K vítězství se nakonec probojoval tým ve složení: D. Harmiš, L. Peška, K. Tesař, L. Jeřábek, P. Záveská a L. Havelka. Na závěr byl s úctou vyhlášen i nejstarší hráč turnaje, pan Ladislav Peška, zastupitel Slaného, a bylo taktéž poděkováno hlavnímu rozhodčímu Josefu Kubištovi za korektní pískání.

Velké díky a respekt náleží všem hráčům, protože odehráli skutečně napínavé, dynamické a důstojné zápasy. Dále bych rád poděkoval Sokolu Slaný za poskytnutí prostor, městu Slaný, zejména panu starostovi Martinu Hrabánkovi za podporu těchto turnajů, a také panu Jiřímu Husníkovi za zpracování video reportáže.

Tyto turnaje mají dlouhou tradici a rozhodně v nich chceme pokračovat. Velmi mě těší, že se takto můžeme společně sejít a vytvořit skvělou atmosféru okolo našeho oblíbeného sportu. Již nyní Vás můžu nalákat a pozvat na letní poprázdninový turnaj, který se bude konat první zářijovou sobotu 3. 9. 2022.

Autor: Marek Kratochvíl, Sokol Slaný

#clanek|6370358#

#clanek|6363238#