Toto je možné díky projektu Sociální automobil pro Okresní pečovatelskou službu města Nové Strašecí. Tento projekt podpořilo velké množství firem, obcí, ale i sponzorů, kterým bych chtěl touto cestou poděkovat.

Omalovánky zajímavých míst Stochova.
Vymalujte si Stochov! Město nabízí omalovánky z dílny Josefa Archmanna

Velké poděkování patří i společnosti Kompakt, která s tímto projektem přišla a snaží se o vytvoření a obnovení vozového parku v zařízeních, která svou činnost zaměřují na pomoc přestárlým, zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaným lidí. Od roku 1997, kdy společnost zahájila realizaci tohoto projektu, se jí podařilo za pomoci firem a společností po celém území naší republiky s úspěchem předat již 790 „sociálních automobilů“ jež pečují o naše spoluobčany mentálně či tělesně postižené nebo přestárlé. Vzhledem ke zkušenostem ze zahraničí byl doposud tento projekt postaven na vozech Renault Master, Renault Kangoo a Dacia Dokker.

Dům v Horažďovicích, Havlíčkova ul. 47 – stav v létě 2012. Tato nemovitost se nalézala majetku Haanů z Löwenbergu do roku 1906 v mužské, resp. do počátku první světové války v ženské linii.
Seriál o rodu Haanů z Löwenbergu - 4. díl

Do projektu sociální automobil se může zapojit každý, kdo si zakoupí reklamní plochu na sociálním vozidle. Získá tím nejen zviditelnění firmy a regionu na dobu pěti let, ale pomůže tím zlepšit i stav vozového parku v daném ústavu nebo zařízení.

Autor: Karel Filip, starosta Nového Strašecí