Letošního ročníku se mělo účastnit 14 domovů z celé ČR, bohužel tři domovy se těsně před soutěží odhlásily, protože jim onemocněli tanečníci. Ale i tak jsme se dostali na rekordní číslo 11 domovů. Atmosféra v sále byla báječná.

 Moderování se ujal moderátor Evropy 2 Petr Cerha známý pod jménem Nasty. Kromě tance si děti mohly užít i zábavný koutek a fotokoutek. Žáštitu nad 10. ročníkem převzala hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková.

Veronika Kašáková a Richard Trsťan, kteří naši soutěž podporují dlouhodobě,  přijeli i letos. Také tento rok byla naplněna idea celé soutěže, a to, že si všichni den plný tance, radosti a zábavy užili. V každé kategorii to bylo velmi těsné a porota měla velmi nelehký úkol.

V několika kategoriích se nám stalo, že byla místa sdílená. Pohár pro absolutního vítěze přivezli tanečníci z Dětského domova v Mostu a opět si ho vytančili s vystoupením Show Dance. 

Tanečnice z Ledců měly velmi originální vystoupení, založené jen na rytmu bubnů. Jako doprovod měli bubeníka a  v kategorii scénický tanec vytančily první místo.

HIP HOP - SOLO DUO
1. DD a ŠJ Vrchlabí Jdu si za svým
2. DD Dolní Čermná Pavoučí tanec
3. DD Volyně Gipy girls

SCÉNICKÝ TANEC
1. DD LEDCE PRAHA
1. DD CHEB SISTERS DUO
2. DD ŽATEC ŽATECKÉ ROZTLESKÁVAČKY
3. DD LEDCE JAHŮDKY

TANEC SE ŠÁTKEM
1. MOST VŠECHNA VYSTOUPENÍ
2. DD NOVÁ VES U CHOTĚBOŘE INDICKÝ TANEC

SKUPINOVÉ TANCE
1. DD VRCHLABÍ TANČÍME RÁDY
2. DD MOST ZUMBIČKA
2. DD SENOŽATY COTTON EYE JOE

HIP HOP SKUPINY
1. DD MOST SHOW DANCE
2. DD VRCHLABÍ ÚTEK OD ÚKLIDU
2. DD ÚSTÍ NAD LABEM DEN MINIIE
3. DD BUDKOV NELENÍME TANČÍME zpětná vazba od DD Cheb