Oddíl všestrannosti je oddíl, který je pro děti i dospělé - tedy hlavně maminky. Při našem cvičení, které je každou neděli, se maminky věnují cvičení při hudbě v rytmu zumby či posilují. Děti si hrají, cvičí, povídají - k ničemu nenutíme. Naším hlavním cílem je přátelství. Naše vize je, aby se tu navazovala nová přátelství či se tu přátelé scházeli.

K této myšlence nás přivedly naše děti. Konec školky a začátek školy znamenal přetrhání přátelství a ztrátu kontaktu, proto se dvě z maminek rozhodly jednat. Postupně sháníme sponzory a vybavení, aby děti měly zázemí venku i uvnitř. V létě se nám povedlo vybudovat menší hřiště a snad se povede ( držte palce) hřiště do konce roku ještě rozšířit.

Tímto bychom chtěly poprosit, zda by se našel někdo, kdo by rád přispěl k rozvoji. Budeme určitě rády. Letos jsme také poprvé uskutečnili víkendové kempování, kterého se zúčastnilo několik rodičů s dětmi. Kempovalo se v Chomutově u Kamencového jezera. Děti si kromě kempování užívaly také vody a vodních prvků, navštívili jsme místní ZOO, zahráli si minigolf a večer byla pro děti připravena bojovka s ukrytým pokladem.

Věková kategorie dětí je v rozmezí 3 až 13 let. Náš Sokol přivítá členy ze Dříně, Dubí i centra, je to jedno. Nyní plánujeme drakiádu, která se uskuteční v neděli 8. října. Děti si vyrobí symbolického dráčka, avšak pouštět budou jen ti odvážnější, jinak si děti mohou donést i koupeného draka. Dále bude připravena stezka s hádankami, hry a opékání špekáčků.

Další plánovaná akce je v neděli 29. října, a to dušičková. Strašidelné i roztomilé kostýmy, vyřezávání dýní ( prosíme donést), následné odměny a výstava dýní. Dobrá společnost a nálada je základem. Přijdete se s námi hýbat? Najdete nás na www.sokoldrin.cz, fb TJ Sokol Dříň nebo Sokol DŘÍŇ Kladno.