Na stránkách tria se dozvíte i zajímavosti, jako například to, že, když se žák stane lepší než učitel, nezbývá, než s ním založit kapelu. "Když chcete maximální svobodu, ale zároveň i interakci, a milujete zvuk kapely (a chcete se vejít do osobního auta), pak hrajete v triu. Pokud hudbu berete víc srdcem než rozumem, skončíte u blues. Na tom stojí The Bladderstones: kapela, která vychází z blues, aby se do něj zase vrátila," uvádí o sobě hudební skupina.

Tomáš Frolík (kytara, zpěv) — jeden z nejtalentovanějších hráčů své generace, stipendista na London Center of Contemporary Music. Absolvoval řadu masterclass lekcí, zejména pod vedením Robbena Forda či Marcuse Millera. Tomáš od roku 2018 usilovně pracuje na dalších svých autorských projektech. V roce 2019 byl pozván do nového projektu sestaveném Honzou Holečkem a Vladimírem „Gumou“ Kulhánkem – Livin´ Free. Spolu s Michalem Němcem (Jablkoň) sestavil nový autorský projekt Krajina Ró. Na scéně se dále objevuje s kapelami Charlie Slavik Revue, Tonny Blues Band atd.

Johnny Judl (baskytara, zpěv) — je Slaňák, učitel hudby, původně vystudovaný fagotista ( Pražská konzervatoř ), člen legendární Jablkoně s kterou natočil 11 CD, 1 DVD a absolvoval vystoupení různě po světě (Evropa, USA, Afrika ), studiově i koncertně spolupracoval s Už jsme doma, Ester Kočičkovou, Sestrami Steinovými, PPU atd. Má absolutní neposluch.

Michael Nosek (bicí, zpěv) — vystudoval hru na bicí nástroje na KJJ a Jazzovou interpretaci na JAMU. Stylově je velmi všestranný a působí nebo působil ve skupinách Personal Highway, Beata Hlavenková, eggnoise, Jana Lota, Maraca, Mario Bihari atd. S Michalem kapela získala zase větší váhu, neboť je pro ní nemalým příNoskem.

Poslední červencový pátek se můžete těšit opět na vysokou kvalitu. Od 20 hodin na náměstí na vystoupí Juraj Schweigert & The Groove Time - slovenské blues. Koncerty končí ve 22 hodin.

Jitka Krňanská