Na trase dlouhé asi tři kilometry mohli zúčastnění plnit různé úkoly, a to hned na pěti stanovištích. Kromě toho byl na hřišti připraven zábavný doprovodný program. Nejen malí účastníci si mohli užít malování na obličej, salón pro slečny, soutěže, skákací hrad, lezeckou stěnu či hudební vystoupení.

Byl to již 2. ročník Maruščina pochodu od srdce. Myšlenkou pochodu je vzpomínka na Marušku, která tři roky bojovala s vzácným dětským mozkovým nádorem (DIPG), a i když v osmi letech odešla, nechala tady odkaz, který bych ráda šířila dál: "Pomáhat má smysl. A zázraky existují."

| Video: Youtube

Na akci se vybralo neuvěřitelných 65 259 korun a 10 000 korun ve formě dárkového šeku od neziskové organizace Důstojný odchod, pro kterou byl Pochod pořádán minule. Dohromady se tedy pro Terezku vybralo 75 259 korun. Jste úžasní! Moc všem děkuji. Vám všem, kteří jste pomohli, sponzorům a vám, kteří jste přišli. Jsem tak dojatá a šťastná. Pro Marušku je tohle ten nejkrásnější dárek k svátku, který měla 12. září.

Kdo chtěl Terezce pomoci, ale nemohl se zúčastnit, pořád může na její léčbu přispět. Veškeré podrobnější informace lidé naleznou ZDE

Autor: Eva Hronová, organizátorka pochodu