„Chtěl bych se lidem, kteří dlouho čekali na další nahrávku, omluvit. Začátkem školního roku, jsem totiž začal studovat na Mezinárodní Konzervatoři Praha. I díky tomu jsem se dostal k menší roli v muzikálu Fantom opery, čehož si moc vážím. Kromě toho jsem se stal součástí několika studentských vystoupení, takže na nahrávání coverů zkrátka nezbyl čas,“ uvedl Jakub.

V jeho podání můžete slyšet píseň, kterou v roli D´Artagnana zpíval například Palo Habera, Alan Bastien nebo třeba Jan Kopečný.

„Tentokrát jsem si vybral píseň z muzikálu Tři mušketýři, který patří k mým nejoblíbenějším. A protože jsem chtěl novou nahrávku vydat v období Valentýna, zvolil jsem píseň Jediná, která je o lásce, takže se k tomuhle svátku prostě hodí,“ vysvětlil svou volbu mladý zpěvák.

A komu by nestačilo Jakuba Vostřáka slyšet jen na internetu, od druhé poloviny března jej opět může slyšet spolu s dalšími skvělými umělci z prken, co znamenají svět.

„Aktuálně máme s Fantomem Opery koronavirovou pauzu, která však 19. března končí. Kdo si bude chtít úspěšné veledílo vychutnat na vlastní kůži, může se na nás konečně zase přijít podívat do pražské Goja Music Hall. Srdečně vás, všechny čtenáře Deníku, zvu,“ dodal Vostřák.

Píseň si můžete pustit kliknutím na obrázek nebo také ZDE!

close Jediná - nový cover Jakuba Vostřáka. info Zdroj: archiv Jakuba Vostřáka zoom_in Jediná - nový cover Jakuba Vostřáka.

Autor: Jaromír Vrána