Celou ZOO povede kvízová stezka, která prověří znalosti všech malých přírodovědců. Za její správné vyplnění dostanou odměnu u stánku našeho partnera Repti Planet, se kterým Plazí den připravujeme, a kde celá kvízová stezka končí. Zde se taky budete moci podívat na některé zajímavé zástupce ze světa plazů pěkně zblízka nebo si prohlédnout expediční vozidlo Repti Planet.

Dopoledne se v rámci exkurze s herpetologem vydáme za divokými plazy přímo do okolí zoo. Pokud nám bude přát štěstí, nějaké snad i nalezneme. Během dne doražte určitě i na komentovaná krmení želv a chameleonů. Nezapomeňte, že v našich Teráriích najdete největší druhovou kolekci chameleonů ze všech zoo na světě! No a samozřejmě je pro vás připravené také nové hřiště, obří trampolína nebo občerstvení a kavárna.

Jsme připraveni i na horko! Mezi občerstvením a trampolínou je mlžná brána, která osvěží děti i dospělé. Můžete vyzkoušet i naší pivní novinku od pivovaru Chmeloun - osvěžující African Star uvařený z originálních afrických chmelů.

PROGRAM:
9:00 - 18:00 kvízová stezka napříč celou zoo
10:00 exkurze s herpetologem (sraz u plazího stánku u trampolíny)
13:00 komentované krmení želv (nový výběh naproti velbloudům)
15:00 komentované krmení chameleonů (Terária)

Autor: Zoopark Zájezd