Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Hlasujte pro Miminko dubna 2017

Hlasujte pro Miminko dubna 2017

Kladno, Slaný - Kladenský deník představuje vítěze jednotlivých dubnových týdenních kol v hlasování čtenářů o nej miminka narozená v kladenské a slánské porodnici.

Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 8 PŘÍSPĚVKŮ

Hlasování
Klára Sedmidubská (38621) 31.5.2017 reagovat
Celkem mě mrzí, že i anketa takto malých bezbranných stvoření je zmanipulována. I přes skutečnost, že někdo může namítat, že někteří se svým raketovým nástupem mají hodně přátel, tak je nemožné aby během noci když většina lidí spí a nebudu komentovat za kolik hodin přibilo takový nespočet hlasů. A evidentně nejsem jediná, kdo si toho všiml nejen tady u tohoto hlasování. Vyjádří se nám k této skutečnosti nějakým způsobem sám deník????
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Hlasování
katerina smejkalova (38626) 31.5.2017 reagovat
v dnešní době Facebooku/Instagramu atd., kdy lidi lajkují vše, že se jim líbí, tak není problém hlasovat i pro miminko, když to stojí jen minutku času ;-) Není nutné hned osočovat, že je soutěž zmanipulována.
Nahlásit
Ano i ke mě se donesly prostředky této moderní doby a věřte že hlasuje hodně lidí, jen nedokážeme během jediného dne nandat 600 a více hlasů. Asi tedy nikdo z hlasujících nespí. A to jen od půlnoci do rána jich bylo 300 ...
Nahlásit
já jsem si dala svoje miminko do FB skupiny s 3500 členy, kde je jich víc jak 1500 aktivních denně a sedí hodiny u pc, protože asi nic jiného na práci nemají - počet hlasů o kterém píšete jsem nasbírala za půl hodiny ... takže si myslím, že víc to nemá cenu rozebírat... Prostě některé maminky vědí jak na to ;-)
Nahlásit
Bez komentáře, pokud vás těší takováto "výhra"
Nahlásit
to bylo jen vysvětlení, jak se dají rychle získat hlasy... proti vám jsem se svým miminkem nesoutěžila, tak není co řešit :-)
Nahlásit
Hlasování
Kamila Filipová (38633) 31.5.2017 reagovat
Ti z nás, kdo v noci kojíme, v noci logicky nespíme a plně hlasujeme :-)
Nahlásit
No tak to mi povídejte :-) Ale paní mi vysvětlila jak se to dělá tak je to stejně jedno kolikrát za noc tam ten hlas pošlu ;-)
Nahlásit

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení