O importu bodů rozhodl už v první třetině, již vyhrál rozdílem čtyř branek. Po dvou gólech vítězů zaznamenali Švéd Sebastian Andersson a Vojtěch Teslík.

Autogramiáda Rytířů Kladno v Oaze.
Rytíři pokřtí novou knihu a podepíší se fanouškům i na náměstí

Kouč vítězů Jan Pazdera nebyl přes výrazné vítězství spokojený. "Z naší strany to byl bohužel nejhorší výkon v sezoně. Hrálo se bez tempa a pro tři body jsme si došli chůzí. Jasný rozdíl skóre nebyl odrazem předvedené hry," prohlásil.

Kormidelník Východočechů Martin Klapka byl velmi stručný. "Soupeř byl lepší. Navíc nám utekla první třetina a zbytek si hosté pohlídali," konstatoval.

V příštím kole se představí Kanonýři v domácím prostředí. V pátek třináctého vyzvou České Budějovice (19.00). Jihočechům mají co vracet, v jejich hale totiž podlehli koncem září 3:4.

Jaroměř - Kladno 3:9.
Branky: 25. Výborný, 59. Emlar, 59. Hejzlar - 3. Přívara, 5., 34. Teslík, 7. Sachr, 19. Skuhrovec, 63. Pexa, 58., 59. Andersson, 60. Louvar. Vyloučení: 3:4; využití 2:1. Diváci: 107. Třetiny: 0:4, 1:1, 2:4.