Tehdy si jeho kouč Václav Komačka postěžoval na horší individuální defenzivní činnost. Tentokrát své svěřence pochválil za to, jak zvládli fyzicky náročný styl, který na Kladno platil. "V poslední třetině nám ale trošku docházely síly, z čehož byly přesilovky, které rozhodly," posteskl si slovenský kormidelník hostů a doplnil, že jeho tým měl výbornou morálku.

Po dvou třetinách svítil na ukazateli stav 1:1, přičemž skóre otevřeli borci Havířova. Kanonýři strhli třemi góly výhru na svoji až v třetím dějství, kdy využili také svoji druhou přesilovku.

Trenér Kladna Jan Pazdera věděl, že jeho tým nečeká jednoduché utkání, protože soupeř přijel v dobré sestavě a velmi dobře organizovanou obranou. "Bohužel jsme nebyli schopni v první třetině proměňovat tutovky. V kombinaci s tím, že nám postupně docházely síly, bylo pro nás náročné čelit soupeři," řekl s tím, že vítězství je vybojované a pro Kladno o to cennější.

V tabulce jsou Kanonýři druzí o tři body za Karlovými Vary. V sobotu jedou do Jaroměře (8.) a v pátek 13. prosince přivítají České Budějovice (11.).

Kladno - Sn. Havířov 4:1

Branky: 27. Andersson, 46. Stůj, 54. Louvar, 59. Přívara - 6. Jurdzin. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0. Diváků: 176. Třetiny: 0:1, 1:0, 3:0.