Slánští v utkání tahali většinou za kratší konec, ale v nejzajímavější třetí části se jim povedlo skóre překlopit na svou stranu.

Jenže Kralupy se nedaly, vyrovnaly a dokonce mohly odvézt všechny body. Sedmou branku jim však rozhodčí neuznali a Malík navíc promarnil čtvrt minuty před koncem trestné střílení.

Nakonec je to tolik nemrzelo, protože ve druhé minutě prodloužení udeřil Jan Michálek a jeho Vlci mohli začít slavit.

Trenér Kralup Ondřej Kašpárek měl zajímavý pohled: „Skoro polovinu utkání jsme byli spíš jen diváci ve zdejší krásné hale. Až když jsme stáhli hru na dvě lajny, tak jsme se dostali do většího tempa. Musíme takhle začít od samého začátku utkání. I přes ztrátu bodu je to šestá výhra v řadě a budeme pokračovat dál. Děkuji Slánským hráčům a divákům fajn zápas,“ řekl.

Úvodka / Kanonýři Kladno - FbC Letka 10:3,  1. liga mužů, Kladno hala BIOS 3. 2. 2024
Foto, video: Kanonýři chvátali na body v rytmu B-B-S. Snové entrée mladíků

Podle slánského obránce Jiřího Budila, jenž byl vyhlášen nejlepším hráčem domácích, byl zápas vyrovnaný od začátku do konce. „Ukázal nám, jak bude vypadat blížící se play-off. Utkání mělo vše co má mít, náboj, rychlost, tvrdost. Věřím, že pro diváky bylo atraktivní a doufám, že nás přijdou podpořit i v následujících zápasech,“ řekl Budil klubovému webu Barracudas.

Slánští hrají další domácí zápas už dnes, ve čtvrtek 8. února, kdy hostí v dohrávce druhou Kadaň (20:00). V sobotu jedou do Rudné. Kralupy hostí v neděli Cheb (18).

Doplňme ještě kanonýry nedělního střetnutí: za domácí se dvakrát prosadil T. Richtr, jednou Pertlík, Hartman, Hübner a Chvojka, za hosty dvakrát Michálek a Kozel, jednou Carvan, Manek a Kocourek.