Brno začalo dvěma rychlými góly, ale pak se začali trefovat Kladeňáci. Do pauzy otočili Svačinkou, Novákem a Marešem na 3:2 a po pauze přidal Novák čtvrtou trefu z přesilovky. „Pak jsme ale asi měli pocit, že to půjde samo a soupeř nás potrestal,“ zlobil se Dušan Přívara poté, co Brno rychle vyrovnalo na 4:4.

Ještě hůř bylo v závěru druhé části. Hostujíc Němec s Valachovičem během pár vteřin dvakrát překonali Frühbauera (předtím střídal Janouška) a Kanonýry čekal pokud o obrat číslo dvě. Jenže ten už jim ve třetím dějství nevyšel, naopak protivník ještě náskok zvýšil a stejně jako doma Kladno porazil. „Když už jsme se ve třetí třetině dostávali na koně, tak přišla dvě hloupá vyloučení. Takhle se hrát opravdu nedá,“ opakoval Dušan Přívara.

Kanonýři Kladno – Bulldogs Brno 4:7 (3:2, 1:4, 1:1).

Branky a asistence: 7. Svačinka (Janda), 9. Novák, 16. Mareš (Prudil), 22. Novák (Veselý), 59. Svačinka (Stůj) - 2. Mráz (Pešák), 5. Kvapil, 24. Kvapil (Mráz), 27. Kladivo (Němec), 37. Němec (Pešák), 37. Valachovič (Mráz), 50. Němec (Kladivo). Rozhodčí: Vlček, Žofka. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. Střely: 30:23. Diváků: 106.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (30. Frühbauer) – Stůj, Veselý, Šefčík, Svačinka, Prudil, Nový – Bohuslávek, Novák, Pfaur – Chroust, Janda, Šimeček – Fišer, Spurný, Mareš – Matějka, Čika.