„Před utkáním bych bod bral ale nakonec jsme mohli i vyhrát. Nicméně šance měl rovněž soupeř a bylo by nespravedlivé, kdyby tenhle zápas někdo prohrál,“ mínil kouč Velvary Zdeněk Hašek.

Jeho tým šel do vedení po perfektním rychlém protiútoku, který zakončil pod tělem gólmana Šlegl. Jenže už za čtyři minuty domácí po několika nedorazech velvarské obrany srovnali Rumlem. Měli i další tutovku, ovem zkušený gólman Měsíček se vytáhl. Ve druhé části už ani on ale neměl nárok krýt nezastavitelnou hlavičku Čápa a poprvé vedl Chlumec.

Tentokrát trvalo vyrovnání opět jen čtyři minuty, když si Vopat navedl míč levačkou do vápna a mířil přesně ke vzdálenější tyčce.

„Následně měl ještě obrovskou šanci Richter, ale nedal. Také domácí Bastin velmi nebezpečně střílel, ale gól už nepadl. Bod tedy nakonec beru, hlavně kvůli výkonu. Hrál se dobrý fotbal a my k tomu přispěli,“ byl rád Zdeněk Hašek.

Chlumec n/C – Velvary 2:2 (1:1). Branky:  44. Ruml, 58. Čáp – 40. Šlegl, 62. Vopat . Rozhodčí: Ježek. Diváků: 256.

Velvary: Měsíček – Šimkovský, Šustr, Drozda, Rubeš, Schneider (66. Pihrt) – Kott, Havránek (90+3. Stárek), Richter (78. Novotný) – Vopat, Šlegl.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...