Byl to šok, když Pančev po pár minutách zápasu vykopl míč, ten skočil a gólman Dukly Šťovíček známý z úspěšného angažmá ve Velvarech, si špatně vyměřil krok a nechal se přehupsnout. Gól, jaký už zřejmě nikdy v kariéře nedostane, ho naštěstí nemusí mrzet, jeho tým totiž paradoxně nakopl a do konce poločasu nastřílel do hostouňské sítě čtyři góly.

"Co se stalo? Abych pravdu řekl, je hodina po zápase, já o tom přemýšlím a vlastně nevím. Možná nás ten laciný gól nějak ukolébal, nevím. Selhalo všechno, vůbec jsme nedostali do hry emoce," byl skleslý trenér Hostouně Dominik Rodinger.

Nejvíc ho štvalo, že mužstvo takhle degradovalo předešlé dobré zápasy s Plzní B, Domažlicemi či Pískem, kde sice také neuspělo, ale fotbal hrálo slušný. "Pak si lidi řeknou, že se bijeme v prsa, jak skvěle hrajeme a my předvedeme tohle. Přitom celý týden včetně posledního tréninku byl v pohodě, mužstvo se těšilo," vyprávěl Rodinger.

Měl ještě jednu nepříjemnou informaci. V poločase stáhl ze hry Jurije Habovdu, došlo zřejmě ke sporu a kouč po poradě s asistenty i šéfem klubu Jiřím Hondlem vyřadil Ukrajince z kádru. "Zatím bude v béčku, pak se uvidí. Vedly nás k tomu interní důvody," nechtěl incident pitvat Dominik Rodinger.

A přemýšlí už nad duelem na půdě posledního Sokolova. "Domácí když nevyhrají, tak sestupují, čili se musíme připravit o to víc," je jasné trenérovi Hostouně.

Hostouň - Dukla Praha B 1:5 (1:4). Branky: 8. Pančev – 19. Douděra, 32. a 39. Hodek (druhá z PK), 45. Hudec, 48. Jelínek. Rozhodčí: Mělničuk. Diváků: 200.

Hostouň: Pančev – Bízek, Zahranychnyy, Krunert, Januška (74. De Siqueira), Vlasák, Štětka, O. Fotr (46. Mětějíček), Novák F. (72. Pavi), Habovda (46. Miker), Hucek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...