Setkaly se třetí s druhým týmem z loňského ročníku, oba také nyní odstatovaly dvěma výhrami. A to bylo na kvalitě zápasu vidět. Roli hrály i velké emoce, což s velmi dobrou návštěvou k dobrému apetitu a dramatu duelu přispělo.

Domácí věděli o síle Velvar na míči, a tak hráli poctivě z bloku a čekali na chyby, standardky a brejky, což se jim docela dařilo.

Po přestávce dokonce měli svěřenci někdejšího reprezentanta Jiřího Němce parádní pasáž, kdy se krátce po sobě prosadili Schettl s Krátkým, ale hosté se nevzdali a makali dál. Brzy snížil Leitl a v 72. minutě bylo vyrovnáno, když z penalty nezaváhal Kott.

Ještě zbývalo dvacet minut a Velvary pak byly blíž k výhře. V obrovských šancích se ocitli Rubeš a pak i střelec Jakab, jenže úspěšní nebyli a body se tak dělily.

„Dostali jsme hloupé góly, ale věřili jsme, že se ještě něco dá se zápasem udělat, protože herně jsme vládli a dobývali domácí obranu. Vzhledem k tomu, že soupeř má velmi zkušené hráče, tak bod bereme. Byl to pěkný zápas s emocemi, to ale k fotbalu patří,“ hodnotil trenér hostů Zdeněk Hašek.

Premiéru v novém týmu má za sebou Jan Halász, nová posila Velvar z Pardubic. Odchovanec Kladna hned fanouškům předvedl svou specialitku, aut totiž hází poté, co udělá přemet. V první půli se to fanouškům moc líbilo.

Brozany – Velvary 2:2 (0:0). Branky: 48. Schettl, 54. Krátký – 58. Leitl, 72. Kott (PK). Rozhodčí: Šťastný. Diváci: 380.

Velvary: Spilka – Halász, Šustr (70. Rubeš), Žežulka, Chábera (70. Jelínek) - Leitl (70. Kim), Kott, Havránek (89. Škoda), Trávníček (60. Jakab), Richter - Vopat.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...