V Uhříněvsi je Bohemka silná, ale přestože je reprezentační pauza, tak si z áčka pozvala jen ikonu klubu Josefa Jindřiška. Hrál také další veterán David Bartek, jinak mladí kluci. Hostouňský trenér Dominik Rodinger musel oželet stopera Davida Štětku. Sotva se zotavil z dlouhého zranění, zase odpadl kvůli zubu moudrosti.

Jeho spoluhráči zase nasadili zuby vyceněné bojovností, zejména v závěru se totiž prakticky pořád bránili tlaku Klokanů. A i díky opravdu výbornému Pančevovi v bráně se ubránili.

První půli zvládali lépe. Bohemka sice měla svoje závary, ale zároveň se hostům povedla opakovaně povedla nacvičená akce a díky tomu se hezky trefil Adam Fotr, jemuž se střelecky daří nejvíc za dobu co v Hostouni působí.

Tenhle gól nakonec stačil na tři body. Bohemka při své největší možnosti, kdy její hráč šel úplně sám, vyhořela na Pančevovi.

„Panči nás dnes hodně podržel. Kromě toho úniku sice Bohemka neměla žádné tutovky, ale nebezpečí tak hrozilo pořád, protože její tlak sílil. Náš výkon dnes asi nebyl dokonalý, ale chtěli jsme to vzadu odehrát na nulu a vepředu nějakou šanci proměnit, což se povedlo. A tří bodů si hodně cením, protože Bohemka je doma hodně silná, je to takové její skoro nedobytná tvrz,“ hodnotil trenér Dominik Rodinger.

Bohemians Praha B – Sokol Hostouň 0:1 (0:1). Branka: 33. A. Fotr. Rozhodčí: Duda. Diváků: 100.

Hostouň: Pančev – Zahranychnyy (71. Klimenda), Kosík, Novák, Charvát - A. Fotr (61. Januška), de Siqueira (71. O. Fotr), Hucek (87. Bízek), Křenek, Mládek - Etemike.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...