„Musíme být pokorní a bod vzít. Získali jsme ho i díky velkému štěstí v první půli, kdy soupeř třikrát trefil tyčku a skvěle zachytal Panči (brankář Pančev),“ uznal kouč Hostouně Dominik Rodinger.

Pančeva nedávno ostře kritizoval za zbytečné vyloučení v přípravě na Spartě, přesto mu dal v Jinonicích šanci a mladík ji chytil za pačesy, chytil několik jasných šancí.

Po přestávce zlepšili výkon i jeho spoluhráči. Dařilo se střídajícímu Mikerovi, který dokonce zařídil první branku zápasu. Presinkem donutil ke špatné malé domů Žaloudka, míč přeskočil nohu brankáři Mihálkovi a Hostouň vedla.

Vedení pak bránila dobře až do 83. minuty, kdy jinak excelentní dvojce stoperů uteklo zakončení Blažka, který stanovil konečný účet.

„Zejména po obrátce jsme zahráli velmi dobře a bod si zasloužili. Je strašně moc vidět, že hráči pochopili, jak je nutné, aby hráli jako tým a ne jako jednotlivci,“ těší Dominika Rodingera.

Motorlet – Hostouň 1:1 (0:0). Branky: 83. Blažek - 65. Miker. Rozhodčí: Hanousek. Diváků: 180. 

Hostouň: Pančev - Zahranychnyy, Novák, Kosík, Kubáň - Hucek, Freisinger (88. Shkyria) - Fotr (77. Lička), Januška (46. Miker), Vlasák (61. Barbara) - Dočekal (61. Hájek).