Domácí zahráli skvěle, bojovali a hlavně, přesně stříleli. V 18. minutě už vedli 3:0, pak hostouňský boxer na chvíli chytil dech po snížení Fotrem, ale následně dostal další těžký hák v podobě čtvrté branky. A už se ze země nezvedl. Nakonec Slavia vyhrála 6:2 a trenér Dominik Rodinger, který podle svých slov rozpoutal už o přestávku v kabině povyk, jaký od něj za tři a půl roku nikdo neslyšel, bral blamáž až nespravedlivě jen na sebe.

„Cítím zodpovědnost za historickou ostudu, kterou jsme Sokolu Hostouň způsobili. A v kabině jsem se omluvil chlapům, kteří tady fotbal dělali před námi jako Lukáš Horníček a Pepa Husák – tohle si nezasloužili vidět. Fotbal hraju od šesti let a nikdy jsme se necítil tak ponížen jako dnes. Budu respektovat jakékoliv rozhodnutí majitele klubu pana Hondla,“ naznačil Rodinger, že ve hře může být i jeho odvolání (?).

Na podzim přitom Hostouň pod jeho vedením válela, dlouho ČFL senzačně vedla, ale jak tehdy hrála nad svoje možnosti, tak nyní se vše dokonale otočilo. „Chyba je určitě v našem nastavení. Bylo to tak i s Vary. Je pravda, že domácí trefili doslova všechno, ale na to se opravdu nebudeme vymlouvat. Jak byl prostě slibný podzim, tak teď jsme postupně došli až k téhle ostudě,“ dodal zklamaný Dominik Rodinger.

Karlovy Vary – Hostouň 6:2 (5:1). Branky: 4. Ostapenko, 15. Horník, 18., 31. a 66. Alozie, 45.+2 Vyleta (PK) – 28. Fotr, 56. Křenek. Rozhodčí: Langmajer

Hostouň: Pančev – Charvát (64. Kokeš), Štětka, Egbe, Křenek - Fotr, Hucek, Januška (78. Gerža), Mládek, Paulizzi (64. Freisinger), Venancio (46. Etemike).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...