Velvary poslal do vedení už v 11. minutě Kafka, jenž utekl z půlky, nechal přeběhnout obránce a pak pěkně vypálil. Jenže Písek brzy srovnal přesnou hlavičkou a ve druhé části přežil dvě šance hostů, aby sám udeřil. Bylo to z penalty, která se hostům zdála mimo vápno. Pak domácí výhru pojistili tečovanou ranou na 3:1. 

"Zápas začal dobře, ale moc brzy jsme dostali vyrovnávací gól. Penalta byla podle kluků metr před vápnem, ale spíš je škoda, že jsme předtím nedali dvě výborné šance, zápas by vypadal jinak," mínil předseda Slovanu David Vedral. 

Kladno už potřebovalo zabrat a vrátit Libiši zcela zbytečnou podzimní prohru z domácího placu. Velmi brzy šlo do vedení po hlavičce Suchého, jemuž po rohu servíroval centr Kalina. Mužstvo pak hlavně dobře bránilo, Šíma měl i samostatný nájezd. Nedal, ale nevadilo, tři body cestovaly do Kladna. "vydřená výíhry, přpi které nás podržel brankář Tesař a tým si poradil i s absencemi. Škoda, že jsme byli zbrklí v koncovce, protože jsme mohli mít dříve klid," mínil trenér Kladna Jan Pejša. 

Jeho tým přitom nastoupil bez několika opor, hlavně střelce Čížka, Pechra a Tótha. Poprvé na jaře chytal zkušený Tesař a právě on spolu se stoperskou dvojkou Hanzlík - Suchý byli hlavními postavami výíhry Kladna. K té přispěli také mladíčci V. Procházka a Richter, oba zápas odmakali stejně jako jedjich spolubojovníci. 

Hřebeč porazila doma v zápase krajského přeboru Spartak Příbram 3:1, ale to byla v sobotuo jediná radost Kladenska v téhle soutěži. 

O čelo bojující Slaný doma získalo jen bod proti Kutné Hoře za porážku 1:2 na penalty. Stejným poměrem padly Tuchlovice v Klíčanech, ovšem ty bod braly jako zisk. Libušín dál padá ke dnu soutěže, tentokrát padl na půdě Hvozdnice 2:3, když honil výsledek až v závěru. 

Podrobnosti připravujeme.