Po čtvrthodině vypálil levačkou zpoza vápna Josef Jakab a nádherně trefil na 0:1 – brankář Truksa předvedl klasické štronzo – ani se nepohnul. To byl hodně důležitý moment utkání, ty další pak přišly na přelomu obou poločasů. Nejdřív měl tutovku domácí Šťovíček, ale napálil jen Spilku.

Těsně po přestávce mohly Přepeře vyrovnat podruhé, jenže Daníček v rozhodující chvíli podklouzl a přestřelil. „Tam jsme si vybrali slabší momenty, ale rychle jsme se zmátořili a pak jsme měli velmi dobrou dvacetiminutovku. Té chyběla jen lepší koncovka,“ trochu mrzelo trenéra Velvar Vasila Boeva.

Velvary vyhrály v Přepeřích 2:0. | Video: Slovan Velvary

Jeho svěřenci však aspoň jednu a hodně důležitou branku vstřelili. Chábera z vápna parádně vysunul Dobiáše a ten přeloboval padajícího brankáře Truksu.

Mohl přidat i další branku, když šel s Jakabem úplně sám na Truksu, ale zbytečně přihrával a nebylo z toho nic. Velvary zahodily také další šance, ale ty už nemrzely, domů vezou tři body.

„Jsou zasloužené, odehráli jsme dobrý zápas. Bylo sice až zarážející, kolik šancí jsme zahodili, ale máme tři body a jsme spokojeni,“ hodnotil výhru Vasil Boev.

Velvary vyhrály v Přepeřích 2:0. | Video: Slovan Velvary

Přepeře – Velvary 0:2 (0:1). Branky: 17. Jakab, 64. Dobiáš. Rozhodčí: Kolátor.

Velvary: Spilka – Chábera, Drozda, Šustr, Dobiáš (71. Leitl), Kott, Havránek (88. Sheye), Trávníček, Keenan, Žežulka, Jakab.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...