Tentokrát se k Hostouni štěstíčko nenatočilo tím správným směrem. První šanci totiž spálil Adam Fotr, jenž šel sám na brankáře Kerla, ten ale fantasticky šanci lapil. Místo toho udeřilo na druhé straně, když se domácím posíleným o pět hráčů A týmu povedla pěkná akce a Schamhauser prostřelil Pančeva.

Tenhle gól nakonec rozhodl, přestože šancí měla obě mužstva dostatek. Domácím je pochytal Pančev, jednou za něj zaskočili i obránci, Januška ve druhé půli zkoušel po chybě Kerla střelu z půlky hřiště, ale trefil jen břevno.

Vyrovnání viselo ve vzduchu také ke konci při střele Charváta, do odkryté brány ho ale obránce Hostouně nedostal. A tak domácí na stadionu Svépomoci cenné tři body uhájili.

„Byl to vyrovnaný zápas na těžkém terénu, který nepřál kombinacím. Za mne byli domácí nepochopitelně na 11 bodech, protože jsem viděl pár zápasů a hrají velmi dobře. My si však klidně nějaký bod odvézt mohli,“ litoval Dominik Rodinger.

Silon Táborsko B – Sokol Hostouň 1:0 (1:0). Branka: 32. Schramhauser. Rozhodčí: Jansa. Diváků: 185.

Hostouň: Pančev – Kosík, Křenek, Mládek, Charvát, Januška, Štětka, Klimenda (63. Zahranychnyy), Fotr (46. Etemike), Novák (73. Freisinger), Hucek (82. Kostka).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...