Když se po bezbrankovém poločase, kdy hlavně domácí pokazili v šancích co mohli, hráči vrátili zpět na hřiště, tak si ještě v 70. minutě promrzlí fanoušci začali říkat: "Dneska se asi gólů nedočkáme!" Přesto se dočkali a dokonce oba tábory. Nejprve se v 74.min. trefil domácí Josef Jakab z hranice malého vápna. Jeho a velvarská obrovská radost však netrvala dlouho, protože hned za minutu bylo srovnáno. Z rychlého protiútoku se o to postaral nechytatelnou střelou z 15 metrů Woitek.

Trenér domácího celku Vasil Boev spokojený nebyl: "Bylo fajn, že jsme měli více ze hry, ale zejména do poločasu jsme nedokázali bohužel využít ani jednu ze tří velkých brankových příležitostí. Po vedoucí trefě jsme se potrestali sami tím, že jsme Woitekovi ponechali až příliš klidu na vyrovnání. Přesto jsme mohli v závěru rozhodnout, protože jsme si vypracovali další brankové šance, ale chyběla finální přihrávka," mrzelo trenéra.

"Objektivně řečeno, domácí byli lepším celkem, ale naše obrana zahrála skvěle," pochválil své svěřence zápský trenér Zdeněk Koukal.

Slovan Velvary – SK Zápy 1:1 (0:0). Branky: 74. Jakab – 75. Woitek. Rozhodčí: Nenadál. Diváků: 196.

Velvary: Spilka - Keenan, Drozda, Žežulka, Chábera - Šustr (64. Nathan), Kott, Havránek, Trávníček - Dobiáš, Jakab.

Mojmír STRACHOTA


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...