Ale zpět k Sokolu a jeho plesu, jehož se jako čestný host zúčastnil legendární Horst Siegl. Což nepřekvapuje, v Hostouni se fandí hlavně Spartě, i proto na její pes dorazí většinou někdo s letenskou minulostí (v minulosti třeba Tomáš Skuhravý nebo Petr Kouba).

Klub opět přichystal spoustu cen pro nejlepší hráče a myslel na všechny věkové kategorie i trenéry.

U A týmu vyhrál Tomáš Marek před Jiřím Kabelem a Václavem Laušmanem, v béčku byl nejlepší Miroslav Slanina, druhý Antonín Michalec a třetí David Fábry.

Velký potlesk sklidili i mladíci a děti. Ve starším dorostu bylo pořadí: Jakub Černý, Michal Kratochvíl a Petr Študent, v mladším dorostu převzali ceny Jiří Inneman, Jakub Štýbr a Lukáš Rohla. V kategorii starších žáků byli oceněni Oleh Fedorovych, Marek Bartoň a Dominik Linhart. Cenu za tři nejlepší hráče v mladších žácích si odnesli Jiří Fanta, Matěj Šíp a Lukáš Kašpar. Z mužstev přípravek byli odměněni: Jan Kučera, Jan Hort, Matěj Mészáros, Adam Vršťala a Daniel Vaňha.

Odměnu dostali také nejlepší trenéři. Za práci u staršího dorostu Zdeněk Nachtigal a Jan Vycpálek, u mladšího dorostu Miroslav Mokroluský, u starších žáků Jiří Dušek a kouč béčka mladších žáků Roman Hašpl.