Zápas v Satalicích začal opatrně, ale brzy padly dvě branky a nakonec bylo k vidění dost šancí na obou stranách. Vedla Dukla díky trefě ještě na podzim kladenského Kočího, ale jen chvíli, než vyrovnal křížnou střelou zmíněný Contreras.

„Je to klasický bojovník! Sháněli jsme agresivnější typ šestky a ke Stefanovi mne dovedly pracovní kontakty a známosti z mého španělského angažmá. Stejně tak ke křídelníkovi Jordanu Barbarovi z Francie, který prošel akademií Girondins Bordeaux, pak se toulal po světě a teď s přítelkyní zakotvili v Praze,“ popisuje příchod posil trenér Hostouně Dominik Rodinger, který je ve své profesi zástupcem jedné z velkých českých společností zastupujících hráče – Global Sports Pavla Zíky.

Oba cizinci, pokud dojde k dohodě, by podle Rodingera měli být pro Hostouň dobrými posilami v boji o záchranu ČFL, který ji na jaře čeká.

V duelu s Duklou se objevili na ploše i další uvažovaní noví hráči. Teprve sedmnáctiletý Šmerda ukazuje velký talent, ale spíš zatím získává zkušenosti (patří Tempu) a ex-příbramský Januška by sice byl posilou, ale zajímají se o něj jako o ligového borce i další kluby a v zelenobílém dresu těžko zůstane.

Dukla Praha B - Sokol Hostouň 1:1 (1:1). Branky: 28. Kočí - 37. Contreras.

Hostouň: Pančev (46. Tetour) - Zahranychnyy, Shkyria, Charvát, Kubáň, Hucek (46. Marek), Contreras, Fotr (46. Januška), Barbara (55. Fotr), Šmerda (46. Vlasák), Miker (46. Hájek).

Rekonstrukce zimního stadionu
Kladno zůstalo na placení rekonstrukce stadionu samo. Další zakázku zastavilo