Je to škoda, protože Velvarští skutečně výborně začali a Ptáček už ve 2. minutě po rohu otevřel skóre. I pak byli hosté lepší, měli víc šancí a tu největší poté, co Kafka trefil břevno a odražený míč Ptáček zblízka nedokázal vrátit do sítě. „To byl zlomový moment, protože kdybychom vedli 2:0, už bychom vyhráli,“ byl přesvědčen trenér Velvar Pavel Janeček.

Trest přišel po chvíli, když domácí po standardce vyrovnali a to samé se jim povedlo na začátku druhého poločasu. Pak už zápas kontrolovali. „Nevím, co se stalo, jestli už měli hráči v hlavách zápas se Slavií. Každopádně to byl od nás poločas hrůzy, tým jsem nepoznával,“ zlobil se Pavel Janeček a doufá, že ve středu už jeho tým proti nejlepšímu českému mužstvu obstojí lépe.

Hraje v 16:15 hodin.

Živanice – Velvary 3:1 (1:1). Branky: 31. Staněk, 48. Kopecký, 75. Staněk – 2. Ptáček. Rozhodčí: Opočenský.

Velvary: Měsíček – Šimkovský, Šustr, Drozda, Chábera – Valenta, Tenkl, Havránek, Vopat, Ptáček – Kafka.