Jeho tým začal proti silnému větru, přesto šel do vedení po rychlém brejku zakončeném Vopatem. Důležitý byl závěr poločasu. Hostující Richter trefil jen tyčku, na druhé straně domácí nezužitkovali dvě nadějné standardky.

Nástup do druhé části hostům nevyšel. Pustili zbytečně domácí k centru, po němž se k jejich překvapení ozvala píšťalka sudího Melichara a za údajnou ruku Rubeše se pískala penalta, ze které zkušený Glaser vyrovnal. „Ruby tvrdí, že hrál míč prsama, ale já to měl přes celé hřiště, takže nemohu říci,“ komentoval spornou situaci Zdeněk Hašek.

Hosty branka neotřásla, zlepšili se a mohli jít zase do vedení. Jednu šanci nedali, při druhé podle nich zasáhl domácí hráč rukou, i tentokrát měl ale rozhodčí Melichar jiný názor než oni.

Rekordní výsledek se zrodil v divizi B: Kladno (v bílém) porazilo Vilémov 11:1.
Foto: Neuvěřitelný odpustek, Kladno nasázelo Vilémovu jedenáct branek!

ČFL, skupina B: Most/ Souš (v zeleném) - Velvary nečekaně 2:1.ČFL, skupina B: Most/ Souš (v zeleném) - Velvary nečekaně 2:1.Zdroj: David VedralA tak rozhodli domácí a nutno říci, že gól patřil mezi skvosty, které se málokdy vidí. Novotný si ve vápně naskočil na dlouhý centr, šmikl nůžkami a poslal merunu přesně pod klacek.

„Musím uznat, že to byl parádní gól. Ale mrzí mne, že domácí pak už hru tak rozkouskovali, že jsme se nemohli už k ničemu dostat. Teď je potřeba na tenhle zápas co nejrychleji zapomenout a koukat se dál,“ dodal zklamaný Zdeněk Hašek.

Most/Souš - Velvary 2:1 (0:1). Branky: 47. Glaser (PK.), 76. Novotný – 30. Vopat. Rozhodčí: Melichar. Diváků: 300.

Velvary: Štefan – Rubeš (82. Diaby), Drozda, Jakab – Šustr – Chábera (75. Šimkovský), Richter (82. Valenta), Kott, Schneider (Březina) – Kim Dongha – Vopat.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …