Vstup do utkání vyšel lépe hostům, když už ve 3.min. hostující kapitán Vondráček vyzval ke skórování Snížka. Ten se dokonale zorientoval na hranici velkého vápna a nechytatelnou střelou po břevno otevřel skóre zápasu – 0:1. Domácí nerezignovali, rychle se z šoku vzpamatovali a v 16. min. Jakabem srovnali krok, který stejně jako Snížek pálil z 11 metrů pod břevno.

Víc se gólů utkání nepřineslo.

“Dnes můžeme jen litovat, že jsme ztratili dva body, protože jsme v zápase měli permanentní převahu, kterou jsme ale bohužel nebyli schopni zužitkovat. Ještě musím zdůraznit, že se o to velkou měrou zasloužil i hostující gólman Tůma,” hodnotil po závěrečném hvizdu vedoucí domácího celku David Vedral.

“S hodnocením vedoucího domácího klubu mohu jen souhlasit. Ve druhém poločase nám opravdu docházely síly, ale Velvarští byli opravdu v koncovce neškodní,” bylo ohlédnutí za střetnutím asistenta kolínského trenéra Daniela Paška.

Slovan Velvary – Sparta Kolín 1:1 (1:1). Branky: 16. Jakab – 3. Snížek. Rozhodčí: Míč. Diváků: 185.

Velvary: Spilka – Keenan, Chábera, Drozda, Jelínek – Žežulka (72. Flores), Kott (79. Trávníček), Havránek, Jakab, Šustr - Leitl (72. Dobiáš)

Mojmír STRACHOTA


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...