Do přestávky to bylo na šance 1:4, tu největší měli hosté hned po minutě hry. Ukazatel skóre se však neměnil ani po pěkné ráně Šimkovského. Ve druhém poločase se sice karta obrátila, s koncovkou si však Velvarští tentokrát nepotykali a naopak hosté dvě z dalších čtyř brankových příležitostí proměnili. Po hodině hry šli Bínou do vedení, který střelou z 20 metrů vymetl pravou šibenici, aby skóre utkání za necelou čtvrthodinku na to uzavřel přesnou hlavičkou Kováč. V závěru ještě velvarský Richter dostal za ostrý faul červenou kartu.

Domácí trenér Zdeněk Hašek, který ještě na jaře Most dovedl do ČFL, moc důvodů k radosti neměl: “Potrestali jsme se sami řadou chyb v defenzívě, které hostující celek bez váhání potrestal!”

Jeho protějšek Daniel Sochor byl samozřejmě naladěn lépe: “Jdeme krok za krokem za lepší herní kvalitou, za níž jsme dnes byli konečně plným bodovým ziskem.”

Slovan Velvary - FK Baník Most/Souš 0:2 (0:0). Branky: 62. Bína, 76. Kováč. Rozhodčí: Trska. ČK: 93. Richter (V). Diváků: 200.

Velvary: Měsíček - Šimkovský, Šustr (64. Novotný), Rubeš, Chábera (78. Jelínek) – Richter, Kott, Drozda, Březina (46. Schneider) - Vopat - Šlegl