Pražané díky výsledku uhájili pátou příčku v A skupině ČFL právě před svým sobotním sokem, jemuž podle kouč Dominika Rodingera chybělo trochu víc síly. „Podepsaly se na nás poslední týdny, kdy jsme museli ubrat i na trénincích, protože v Hostouni umělka není, a tak jezdíme do Zličína, kde bývá volno až večer. A není pro kluky jednoduché přijít z práce a jít zase večer na trénink,“ vysvětlil kouč Hostouně.

Navíc postrádal minule zraněného Štětku a v týdnu se zranil také Kosík, prý s Vlasákem nejlepší hráči podzimu, a tak musel v obraně hodně improvizovat. I tak měl jeho tým pár slušných šancí, ale Januška chvíli po poločasovém střídání trefil tyčku a šanci měli i Vlasák.

V závěru zase byli blízko třem bodům Pražané. Jednou zasáhl brankář Tetour, jednou údajně spojnice tyče a břevna. „Ale to říkali hráči, my z lavičky jsme to už pro postupující mlhu nemohli vidět,“ usmál se Dominik Rodinger, jehož tým nakonec vybojoval výborných 22 bodů, což je po rozpačitém vstupu do ročníku nakonec opravdu dobrý výsledek, pro Hostouň historicky nejlepší.

Hostouň – Loko Vltavín 0:0. Rozhodčí: Duda. Diváků: 120.

Hostouň: Tetour – Bízek, Charvát, Novák - Contreras (61. Januška), Fotr (46. Paulizzi), Habovda, Krunert, Miker (61. Paulizzi), Neruda (71. Zahranychnyy), Vlasák (71. Hájek).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...