16. KOLO - 2. března: 10.15 Písek - Povltavská FA, Motorlet - Plzeň B, 10.30 Č. Budějovice B - Hostouň, 14.30 Domažlice - Králův Dvůr, Dukla B - Karlovy Vary, 3. března: 10.15 Slavia B - Admira , Táborsko akad. - Vltavín, Bohemians 1905 B - FK Robstav

17. KOLO - 9. března: 10.15 Vltavín - Domažlice, 14.30 Dukla B - Č. Budějovice B, Králův Dvůr - Slavia B, 18.00 Karlovy Vary - Motorlet, 10. března: 10.15 Admira - Hostouň, 10.30 Plzeň B - Bohemians 1905 B, 14.30 Povltavská FA - Táborsko akad.

18. KOLO - 16. března: 10.00 Hostouň - Králův Dvůr, 10.15 Motorlet - Dukla B, 10.30 Č. Budějovice B - Admira, 15.00 Domažlice - Povltavská FA, 17. března: 10.15 Slavia B - Vltavín, Bohemians 1905 B - Karlovy Vary

Trenér Hostouně Dominik Rodinger.
Tři hráčské odchody, jedna posila. Hostouň prošla i změnou v realizačním týmu

19. KOLO - 23. března: 10.15 Motorlet - Č. Budějovice B, Loko Vltavín - Hostouň, 15.00 Dukla B - Bohemians 1905 B, Králův Dvůr - Admira, 1. května: 17.00 Povltavská FA - Slavia B

20. KOLO - 29. března: 10.15 Admira - Vltavín, 10.30 Č. Budějovice B - Králův Dvůr, 18.00 Písek - Dukla B, 31. března: 10.15 Slavia B - FK Robstav, Bohemians 1905 B - Motorlet, 16.30 Hostouň - Povltavská FA

21. KOLO - 6. dubna: 10.15 Motorlet - Písek, Vltavín - Králův Dvůr, 14.30 FK Robstav - Hostouň, 16.30 Dukla B - Táborsko akad., 7. dubna: 10.15 Bohemians 1905 B - Č. Budějovice B, 10.30 Plzeň B - Slavia B, 16.30 Povltavská FA - Admira Praha

Cábelíci naslouchají pokynům Tomáše Šilhavého, ale proti Aritmě to bylo marné, gól nedali a padli 0:1.
Cábelíkům se generálka nepovedla, nestačili na divizní Aritmu

22. KOLO - 12. dubna: 18.00 Písek - Bohemians 1905 B, 13. dubna: 10.30 Č. Budějovice B - Vltavín, Králův Dvůr - Povltavská FA, 16.30 Domažlice - Dukla B, 14. dubna: 10.15 Admira - FK Robstav, Slavia B - Karlovy Vary, 16.30 Hostouň - Plzeň B, Táborsko akad. - Motorlet

23. KOLO - 20. dubna: 10.15 Motorlet - Domažlice, 14.30 FK Robstav - Králův Dvůr, 17.00 Dukla B - Slavia B, 18.00 Karlovy Vary - Hostouň, 21. dubna: 10.15 Bohemians 1905 B - Táborsko akad., 10.30 Plzeň B - Admira, 17.00 Povltavská FA - Vltavín

24. KOLO - 27. dubna: 10.15 Vltavín - FK Robstav, 10.30 Č. Budějovice B - Povltavská FA, Králův Dvůr - Plzeň B, 17.00 Domažlice - Bohemians 1905 B, 28. dubna: 10.15 Admira - Karlovy Vary, Slavia B - Motorlet, 17.00 Hostouň - Dukla B

25. KOLO - 4. května: 10.15 Motorlet - Hostouň, 14.30 FK Robstav - Povltavská FA, 17.00 Dukla B - Admira, 18.00 Karlovy Vary - Králův Dvůr, 5. května: 10.15 Bohemians 1905 B - Slavia B, 10.30 Plzeň B - Vltavín

26. KOLO - 10. května: 18.00 Hostouň - Bohemians 1905 B, 11. května: 10.15 Vltavín - Karlovy Vary, 10.30 Králův Dvůr - Dukla B, 12. května: 10.15 Admira - Motorlet , Slavia B - Písek, 17.00 Povltavská FA - Plzeň B

27. KOLO - 17. května: 18.00 Písek - Hostouň, 18. května: 10.15 Motorlet - Králův Dvůr, 17.00 Dukla B - Vltavín, 18.00 Karlovy Vary - Povltavská FA, 19. května: 10.15 Bohemians 1905 B - Admira, 17.00 Táborsko akad. - Slavia B

28. KOLO - 24. května: 18.00 Hostouň - Táborsko akad., 25. května: 10.15 Vltavín - Motorlet, 10.30 Králův Dvůr - Bohemians 1905 B, 26. května: 10.15 Admira - Písek, Slavia B - Domažlice, 17.00 Povltavská FA - Dukla B

29. KOLO - 31. května: 18.00 Písek - Králův Dvůr, 1. června: 10.15 Motorlet - Povltavská FA, 17.00 Domažlice - Hostouň, Dukla B - FK Robstav, 2. června: 10.15 Slavia B - Č. Budějovice B, Bohemians 1905 B - Vltavín, 17.00 Táborsko akad. - Admira Praha

30. KOLO - 8. června: 10.15 Bohemians 1905 B - Povltavská FA, Vltavín - Písek, Admira - Domažlice, 10.30 Plzeň B - Dukla B, Králův Dvůr - Táborsko akad., 14.30 FK Robstav - Motorlet, 9. června: 17.00 Hostouň - Slavia B


Načítám tabulku ...