Ještě hůř na tom byli před zápasem hráči domácí Povltavské FA a bylo to vidět. Svěřenci divokého kouče Zbyňka Busty práskli pořádně do koní a za půl hodině dali dvě branky. Pančeva nejdřív propálil Khrolenok a pak hlavičkou zblízka i Bicenc. A to ještě ex-ligista Volešák krásnou střelou napálil břevno.

„Vázla nám rozehrávka a na to navazovaly další součinnosti. V tom byl zásadní problém,“ bědoval kouč Dominik Rodinger.

Jeho týmu pomohl veterán Lička, jenž parádní střelou brzy po druhém gólu snížil a vrátil zelenobílé do hry. Udržel je tam brankář Pančev těsně před půlí, kdy skvěle vychytal Khrolenoka. Nutno podotknout, že napravoval vlastní chybu v rozehrávce.

Hosté už po pauze hráli dobře, soupeře většinou tlačili a vytvořili si i jednu obrovitou šanci na vyrovnání. Jenže po Benadou vyražené ráně Mikera střelec Dočekal ze tří metrů nepochopitelně překopl prázdnou bránu… „To je strašná škoda, protože Povltavská už musela vyhrát, a kdybychom vyrovnali, nějaké okénko by v obraně vytvořili a dalo by se i vyhrát. Bohužel jsme zápas opravdu špatně začali a doplatili na to,“ dodal Dominik Rodinger, který si kromě lepší fotbalové Hostouně přeje, aby jeho malinký potomek byl zdráv a hezky v noci spal, což se aktuálně nevede. 

Spokojeněji vypadal vedoucí týmu Lukáš Horníček, který se v týdnu oženil a zřejmě schválně vybral přesně ten týden, kdy také David Beckham ženil kluka. 

Pro další zajímavost a zlehčení tíživé situace Sokolů dodejme, že zápas řádil rozhodčí Kastl a stejně jako jeho jmenovec z filmu pro pamětníky Ženy v ofsajdu (v podání Lubomíra Lipského) svůj part zvládal. A doma na něj po příjezdu ze zápasu určitě nečekali rozzlobení fanoušci.

Povltavská FA – Hostouň 2:1 (2:1). Branky: 13. Khrolenok, 32. Bicenc – 35. Lička. Rozhodčí: Kastl.

Hostouň: Pančev - Hucek (46. Pantič), Kosík, Kubáň (67. Fotr) – Freisinger - Štětka, Lička, Miker, Neruda, Vlasák (67. Charvát) – Hájek (59. Januška).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...