Rezerva Jablonce je v téhle sezoně vážně dobrá a v první půli byla na balonu a v kombinaci silnější. Jenže hosté skvěle bránili a občas vyrazili i na zteč. Před poločasem se jim povedla akce, kdy ukrajinská posila Tsopa dobře zakombinovala s Šimkovským a jeho centr chladnokrevně uklidil do kasy Valenta – 0:1.

To Slovanisty nakoplo a po přestávce už převzali otěže zápasu oni. Dobře se pohybovali, přesně si přihrávali a dál nezapomínali poctivě bránit. Domácí se dostali k jediné utěšené střele, která skončila na břevně, naopak na druhé straně branky padaly. Na 0:2 zvyšovala střelecká jistota Vopat v závěru jeden z brejků proměnil střídající Pek. „Ona nám vůbec střídání vyšla, gól dal i Rubeš, ale neuznali mu pro ofsajd. Perfektně do zápasu naskočili i Bobby a Schneider. Teď máme kádr opravdu široký a silný, což je obrovská výhoda. I díky tomu jsme tenhle duel zvládli, všichni hráči zaslouží velkou pochvalu,“ dodal Pavel Janeček.

Jablonec n/N B – Velvary 0:3 (0:1). Branky: 41. Valenta, 87. Vopat, 88. Pek. Rozhodčí: Nenadál. Diváků: 150.

Velvary: Měsíček – Šimkovský, Drozda, Šustr, Chábera – Havránek - Tsopa (64. Bobby), Kott (85. Pek), Vopat, Valenta (64. Schneider) – Šlegl (79. Rubeš).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Jablonec B - Velvary nečekaně 0:3. Hosté měli i svůj kotel.Jablonec B - Velvary nečekaně 0:3. Hosté měli i svůj kotel.Zdroj: David Vedral