„Zatím víme jen o trojici hráčů, která by měla zamířit do Ústí nad Labem, to jsou Rubeš, Žežulka a Kott. Klub stojí o ně, oni tam také chtějí,“ řekl Deníku předseda klubu David Vedral.

Mluvilo se o větším výprodeji, zejména do téměř sousedních Neratovic-Byškovic, podle Vedrala však v tomhle bodě zdaleka není jasno. „Mluvilo se o tom, když nebylo jisté, že budeme hrát ČFL, i když já jsem vždycky říkal, že ji hrát budeme. Každopádně pohyb v týmu asi bude znatelný, kdo bude chtít jít, držet ho nebudeme. Sportovní věci však bude mít na starosti manažer Vasil Knor a ten si nyní bude skládat kádr na novou sezonu,“ vysvětlil David Vedral.

Velvarský B tým skončil druhý v okresním přeboru, a protože první Jedomělice už oficiálně daly najevo, že ony postoupit do I. B třídy nechtějí, bude mít právo postupu Slovan. A ten ho rád vezme, má nadějný tým.

„Mladých hráčů máme aktuálně opravdu hodně, takže se rozmýšlíme, jestli nezaložit ještě céčko mužů do čtvrté třídy. Nebo druhá varianta: přihlásíme druhý dorost do okresu,“ nabízí možnosti David Vedral.

Každopádně se zdá, že nejúspěšnější fotbalová adresa okresu Kladno v posledních letech našla ztracenou cestu a z ní neuhne.