Už v 11.min. mohli jít hosté do vedení, ale to by Elmaghrabi nesměl zbrkle z malého vápna pálit nad. Do vedení se teplická juniorka nedostala ani v 26.min., kdy se po sólu dostal do zakončení Vachoušek, dal si míč na dlouhou nohu a domácí brankář Štefan mu včasným vyběhnutím zabránil ve skórování.

Pověstné nedáš-dostaneš se mohlo naplnit v 34.min. Šimkovského dlouhý autový hod mohl hlavou za záda gólmana Němečka poslat Šlegl, ale zkušený exligista Ljevaković jeho pokus na poslední chvíli zblokoval. O minutu později po rohu Vopata se neprosadil opět hlavičkou Březina, stejně tak v závěru prvního poločasu neskončila brankou ani jedovka Kotta z 25 metrů.

Do kabin se přesto neodcházelo za nerozhodného stavu, protože v krátkém nastavení se z velkého vápna trefil teplický kapitán Ljevaković.

Velká Dobrá - SK Kladno "B" 1:1 (1:1),1.A. tř., 13. 8. 2022
Nikdo nechtěl vyhrát? Dobrá i Kladno v pěkném derby zahazovaly co se dalo

Po přestávce Slovan usiloval o srovnání kroku, ale marně. Jeho akce stíhali tepličtí zadáci eliminovat a naopak Beránkem (75.) a Chaloupkem (76.) mohli svůj náskok navýšit, nicméně jejich střelecké pokusy Štefan zneškodnil.

Trenér poražených Zdeněk Hašek dokázal zůstat nad věcí: "Obrana teplické rezervy dirigovaná zkušeným Ljevakovićem nám neponechala příliš prostoru k tomu, abychom se v koncovce prosadili. Co přece jen prošlo za její záda, stačil pochytat pozorný brankář Němeček."

Jeho protějšek, někdejší opora prvoligového áčka Ladislav Jamrich, se slovy Haška souhlasil: "Domácí mají fotbalovou kvalitu, kterou potvrdili vítězstvím v Benešově. Proto jsme v přípravě nic nepodcenili a lhal bych, kdybych tvrdil, že takovýto bodový zisk neudělá kabině a realizačnímu týmu velkou radost!"

Velvary - Teplice B 0:1 (0:1). Branky: 45+1. Ljevakovič. Rozhodčí: Černý. Diváků: 150.

Velvary: Štefan - Šimkovský, Drozda, Rubeš, Březina (46. Schneider) - Pihrt (62. Stárek), Havránek (62. Duong), Šustr, Kott - Vopat - Šlegl (76. Novotný).