Domácí museli s notnou dávkou úsilí smazat náskok soupeře, který šel do vedení už v 5.min., kdy si na centrovaný míč naběhl na hranici malého vápna Novák a nechytatelným volejem nedal gólmanovi Štefanovi šanci – 0:1!

Na vyrovnání si museli domácí počkat až do 70. minutě, kdy Havránek od rohového praporku poslal střílený centr do vápna, tam si na delší tyči počkal Vopat a plackou srovnal krok na 1:1. Za své úsilí byl Slovan tříbodovým ziskem odměněn až v nastaveném čase. Za stržení kapitána Vopata v malém vápně se z nařízené penalty Kott nemýlil.

Trenér vítězů Zdeněk Hašek neskrýval svou radost: “Zasloužené vítězství! Hráči ke střetnutí přistoupili s veškerou zodpovědností. Pokud jsme se doslova k tříbodovému zisku protrápili, pak jen proto, že soupeř hrál v obraně velmi pozorně a celou řadu šancí, které jsme si vytvořili, zneškodnil skvěle chytající brankář Tkachenko,” řekl kouč Velvar.

Velvary - Přepeře: zápas rozhodl Martin Kott v poslední minutě z penalty. | Video: Slovan Velvary

Jeho protějšku, ex-ligistovi Lukáši Jarolímovi nebylo moc do řeči, ale přesto: “Po takové porážce opravdu nemám síly na to, abych k průběhu zápasu cokoliv řekl. Promiňte!”

Velvary - Přepeře: zápas hodnotí domácí trenér Zdeněk Hašek | Video: Slovan Velvary

Slovan Velvary – FK Přepeře 2:1 (0:1). Branky: 70. Vopat, 90. Kott (PK) – 5. Novák. Rozhodčí: Toucha. Diváků: 150.

Velvary: Štefan – Chábera, Rubeš, Šustr, Březina (50. Šimkovský) – Kott, Havránek, Richter (90. Duong) – Vopat, Šlegl, Schneider (56. Drozda). 

Mojmír STRACHOTA


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...