Kladnu se v úvodu vyplatil vysoký presink. Už ve 3. minutě tak donutili Severočechy k chybě a Říha pohodlně zakončil. V zápase plném šancí už se však domácí neprosadili, i proto, že jich chyběli zranění ofenzivní borci Šíma, Šnobl a Čížek. Naopak skóroval soupeř, který do pauzy vyrovnal a hned po pauze podruhé. „To byl trochu nešťastný gól, protože brankář Pettík to nevyhodnotil ideálně, začal couvat a soupeř ho snadno prostřelil. Ale je to příprava, probrali jsme to a Filip si na tým dobře zvyká,“ nezatracoval trenér Dušan Binder nového gólmana, jehož by Kladno rádo přivedlo z Mostu, protože dosavadní jednička Martin Vokoun zřejmě bude muset na operaci.

Celkově byl Dušan Binder spokojen. Podle něj výborně zahráli zkušení Rendla i Holub, dobře si vedli také další borci. „Hlavně jsem rád, že s tak kvalitním soupeřem, jakým je Liberec, získáváme ideálně kondici. Navíc se nikdo nezranil, to mne těší také,“ dodal Dušan Binder.

SK Kladno - Liberec B 1:2 (1:1). Branka Kladna: 3. Říha.

Kladno: Pettík – Ježdík, Noll, Rendla, Růžička (Borák) – Balšánek, Holub, Procházka (Slabý) – Krpálek (Klvaň), Říha, Jančí (Weiner).

SK Kladno - Motorlet Praha 1:2pk (1:0), Divize B,27. 10. 2018, Tomáš Abrham
Abrham si béčko chystá pohromadě s áčkem. Kdo ho potěšil?